WYNIKI ZAWODÓW
, ..
kobiety, waga: -44kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tronina Magdalena |
PTS Walter Rzeszów |
2. |
Witkowska Joanna |
UKS Orły Daszewice |
3. |
Trzcińska Martyna |
MOS Zatoka Braniewo |
3. |
Werner Katarzyna |
UKS Olimp Rawicz |
5. |
Chełminiak Ilona |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Majda Monika |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań |
kobiety, waga: -48kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
2. |
Grabowicz Adriana |
AKS Strzegom |
3. |
Stankiewicz Joanna |
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka |
3. |
Zabrocka Monika |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Socha Joanna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Wysocka Dominika |
Białostocki KS Hetman Białystok |
7. |
Rasińska Maja |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
7. |
Szypowicz Wiktoria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
kobiety, waga: -52kg - 18 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Podolak Arleta |
UKJ Legion Zamość |
2. |
Pawlikowska Zuzanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Gnich Dominika |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
3. |
Kurzej Klaudia |
AKS Strzegom |
5. |
Boryczko Iwona |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
5. |
Dawczak Paulina |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Mendyka Agnieszka |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice |
7. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
kobiety, waga: -57kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Perenc Agata |
Polonia Rybnik |
2. |
Mohamed-Seghir Fatima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Karpała Justyna |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Mohamed-Seghir Halima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Cal Agata |
AZS Łódź Łódź |
5. |
Jaroń Alicja |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Zygmuntowska Katarzyna |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
kobiety, waga: -63kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Stasiecka Katarzyna |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Czakańska Luiza |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Brysz Anna |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Rudawiec(Smołka) Hanna |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Błach Dominika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Krysiak Olga |
UKS Bushi Łódź |
7. |
Citko Aneta |
UKS Opty Gdynia |
7. |
Wołosik Ewelina |
Białostocki KS Hetman Białystok |
kobiety, waga: -70kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bensz Elżbieta |
TS Gwardia Opole |
2. |
Tracz Małgorzata |
TS Wisła Kraków |
3. |
Tytonik Joanna |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
3. |
Wojna Joanna |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów |
5. |
Bednarz Katherin |
UKS Judo "25" Sosnowiec |
5. |
Misztal Jagoda |
Klub Sportowy "Hajime" Puławy |
7. |
Badurek Izabela |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
7. |
Mielcarek Weronika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
kobiety, waga: -78kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pogorzelec Daria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
3. |
Korzystka Izabela |
UKS-GKJ Głogów |
3. |
Rózga Marta |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Osajda Anna |
TS Wisła Kraków |
5. |
Tomczak Sylwia |
MOSiR Stalowa Wola |
7. |
Witkowicz Paulina |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
kobiety, waga: +78kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaworska Joanna |
MKS Truso Elbląg |
2. |
Papaj Aleksandra |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Bank Monika |
TS Gwardia Opole |
3. |
Szewczyk Agata |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Łoboda Katarzyna |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Szczypior Edyta |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Nowakowska Dominika |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Piszczoła Maria |
UKS Orły Daszewice |
mężczyźni, waga: -55kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Szwarnowiecki Damian |
MKS Juvenia Wrocław |
2. |
Piotrkowski Michał |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Feliga Konrad |
UKS Siódemka Sochaczew |
3. |
Wydrzyński Marcin |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Bochniak Bartłomiej |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
DĄBROWSKI Stanisław |
AZS UW Warszawa |
7. |
Płocheć Jakub |
MKS Truso Elbląg |
mężczyźni, waga: -60kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wieczorek Grzegorz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Rawiak Andrzej |
UKS Judo Pawłowice |
3. |
Wituś Rafał |
Gwardia Wrocław |
5. |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Strychacki Michał |
WKS "Flota" Gdynia |
7. |
Szewczyk Łukasz |
MKS Juvenia Wrocław |
7. |
ZIĘĆ Jakub |
AZS UW Warszawa |
mężczyźni, waga: -66kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
Klimas Andrzej |
UKS Dwójka Rydułtowy |
3. |
Beta Aleksander |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Płoński Piotr |
Gwardia Wrocław |
5. |
Bołoz Łukasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Mól Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Poniecki Jakub |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Waliszek Wojciech |
KS "Gwardia" Łódź |
mężczyźni, waga: -73kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Przybysz Sebastian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Józwik Bogdan |
WKS Śląsk Wrocław |
3. |
Cal Jacek |
AZS Łódź Łódź |
3. |
Tondera Dawid |
TS Wisła Kraków |
5. |
Badocha Paweł |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Tondera Kamil |
TS Wisła Kraków |
7. |
Puzyr Filip |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Trześniewski Mikołaj |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: -81kg - 23 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubieniec Jakub |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
2. |
Mielcarek Błażej |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Koszczyński Radosław |
AZS-UKW Bydgoszcz |
3. |
Rajda Mieszko |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
5. |
Gawron Robert |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Różewski Emil |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Lindert Robert |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
7. |
Waszkiewicz Zbigniew |
UKJ Ryś Warszawa |
mężczyźni, waga: -90kg - 20 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Zarzeczny Jakub |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Partyka Marcin |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
3. |
Rudnicki Mateusz |
Gwardia Wrocław |
3. |
Szostak Maksymilian |
TG Sokół Myślenice |
5. |
Chojnowski Przemysław |
UKS Narew Łapy |
5. |
Szarek Piotr |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
7. |
Wiśniowski Bartosz |
T.S. MOSiR Bochnia |
mężczyźni, waga: -100kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Domański Tomasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Tyc Artur |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice |
3. |
Paszkiewicz Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Kusz Marcin |
Gwardia Wrocław |
5. |
Zdrojewski Karol |
AZS-UKW Bydgoszcz |
7. |
Kubicki Maciej |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach Kęty |
7. |
Podolecki Dariusz |
UKS Grot Kraków |
mężczyźni, waga: +100kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Paszkiewicz Marcin |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Grabowski Bartłomiej |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Nitek Aleksander |
UKS "6" Piła |
5. |
Romaniuk Oskar |
TS Wisła Kraków |
5. |
Winek Mateusz |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Dziki Maciej |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Korzeniewski Eryk |
TKS "Judo" Toruń |
|
|