WYNIKI ZAWODÓW
Puchar Polski Seniorek i Seniorów
Suchy Las, 10.5.2014
kobiety, waga: 48kg - 3 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kubicka Kinga |
WKS "Flota" Gdynia |
2. |
Stankiewicz Joanna |
AZS AWF Warszawa |
3. |
Rojek Edyta |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
kobiety, waga: 52kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
2. |
Wolny Oliwia |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Szczepańczyk Klaudia |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
4. |
Gdańska Barbara |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Siwek Julianna |
TS Wisła Kraków |
kobiety, waga: 57kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Błach Dominika |
TS Gwardia Opole |
2. |
Pepera Beata |
UKS Judo Wolbrom |
3. |
Witoń Patrycja |
AZS-WSPiA Poznań |
3. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
5. |
Krześlak Dominika |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Przybysz Magda |
UKS Opty Gdynia |
kobiety, waga: 63kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mohamed-Seghir Halima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Bezrączko Agnieszka |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Misztela (Tytonik) Joanna |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
4. |
Książek Anna |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Liber Sonja |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 70kg - 4 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tałach-Gast Karolina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Białas Barbara |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Woronowicz Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
4. |
Hanelt Kasandra |
AZS-UKW Bydgoszcz |
kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pogorzelec Daria |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Pacut Beata |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Szlendak Katarzyna |
MKS Chełm |
4. |
Lorenc Patrycja |
Klub Judo DRAKO Warszawa |
5. |
Grygiel Aleksandra |
AZS-WSPiA Poznań |
kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Rózga Marta |
KS "Gwardia" Łódź |
2. |
Kusior Iwona |
UKS Junior w Lipnie Lipno |
3. |
Luboń Katarzyna |
AZS-WSPiA Poznań |
4. |
Dziurawiec Justyna |
UKS Wolania Wola Rzędzińska |
5. |
Staniewska Monika |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
mężczyźni, waga: 60kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
2. |
DĄBROWSKI Franciszek |
AZS UW Warszawa |
3. |
Chrzanowski Dominik |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Ziembikiewicz Patryk |
AZS-WSPiA Poznań |
5. |
Garbacik Bartłomiej |
TS Wisła Kraków |
5. |
Pintara Marcin |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
FRANCZUK Marcin |
UKS Targówek Warszawa |
mężczyźni, waga: 66kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Golus Łukasz |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Malczewski Jacek |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Beta Aleksander |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Zacheja Maciej |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Kręcielewski Marek |
TS Gwardia Warszawa |
5. |
Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź |
7. |
Drogowski Artur |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
7. |
Jurowski Krystian |
TS Gwardia Opole |
mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Lewiński Grzegorz |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
2. |
BRYSZ ADAM |
KS AZS AWF Katowice |
3. |
Cieślik Sebastian |
TS Wisła Kraków |
3. |
Kuganda Mateusz |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Brysz Jacek |
KS AZS AWF Katowice |
5. |
Kubicki Patryk |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Chlebik Sebastian |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Janicki Sebastian |
WKS Śląsk Wrocław |
mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Koszczyński Radosław |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Szczepaniak Tomasz |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Fiutka Grzegorz |
AZS-WSPiA Poznań |
3. |
LISOWSKI Marek |
Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin |
5. |
Czyż Adam |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Kubieniec Jakub |
KS AZS AWF Katowice |
7. |
Panek Jakub |
PKS "OLIMPIA" Poznań |
7. |
Żamojda Norbert |
TS Gwardia Warszawa |
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Ciechomski Patryk |
MMKS Jutrzenka Płock Płock |
2. |
Mróz Paweł |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
BIKOSHVILI BEKA |
AZS PW Warszawa |
3. |
Kozłowski Kamil |
TS "Gwardia" Olsztyn |
5. |
BŁOŃSKI ROMAN |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Tworzydło Maciej |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Dzierżanowski Igor |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa |
7. |
Kusza Patryk |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wójcik Jakub |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Filek Rafał |
TS Wisła Kraków |
3. |
Niedziela Kamil |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Zarzeczny Jakub |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Broniec Patryk |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Gnitecki Maciej |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
KISSK KEVIN |
Gwardia Wrocław |
7. |
Mączyński Rafał |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój |
mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sarnacki Maciej |
TS "Gwardia" Olsztyn |
2. |
Nasiadko Damian |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
3. |
Jaroszewski Przemysław |
UKS Narew Łapy |
4. |
Gramała Artur |
AZS-WSPiA Poznań |
5. |
Szostak Mikołaj |
TS Wisła Kraków |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 1 |
2 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 0 |
3 | GKS Czarni Bytom | 1 | 0 | 0 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 0 |
5 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 0 |
6 | MMKS Jutrzenka Płock Płock | 1 | 0 | 0 |
7 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
9 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 1 | 1 |
10 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 1 |
11 | AZS UW Warszawa | 0 | 1 | 0 |
12 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
13 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 1 | 0 |
14 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
15 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 2 |
16 | AZS PW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
17 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 0 | 1 |
18 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 0 | 1 |
19 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
20 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
21 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 0 | 1 |
22 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 3 | 0 | 0 |
2 | TS Gwardia Opole | 1 | 0 | 1 |
3 | AZS UW Warszawa | 1 | 0 | 0 |
4 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 0 |
5 | WKS "Flota" Gdynia | 1 | 0 | 0 |
6 | GKS Czarni Bytom | 0 | 2 | 0 |
7 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 2 | 0 |
8 | AZS AWF Warszawa | 0 | 1 | 0 |
9 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 0 |
10 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 1 | 0 |
11 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 2 |
12 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 0 | 1 |
13 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
14 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
15 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 0 | 0 | 1 |
16 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | 1 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 2 | 0 |
3 | AZS AWF Warszawa | 1 | 1 | 0 |
4 | AZS UW Warszawa | 1 | 1 | 0 |
5 | KS "Gwardia" Łódź | 1 | 0 | 1 |
6 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 1 | 0 | 1 |
7 | TS "Gwardia" Olsztyn | 1 | 0 | 1 |
8 | TS Gwardia Opole | 1 | 0 | 1 |
9 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 0 |
10 | MMKS Jutrzenka Płock Płock | 1 | 0 | 0 |
11 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 1 | 0 | 0 |
12 | WKS "Flota" Gdynia | 1 | 0 | 0 |
13 | KS AZS AWF Katowice | 0 | 3 | 0 |
14 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
15 | TS Wisła Kraków | 0 | 1 | 1 |
16 | UKS Judo Wolbrom | 0 | 1 | 1 |
17 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 1 | 0 |
18 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
19 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 0 | 1 | 0 |
20 | AZS-WSPiA Poznań | 0 | 0 | 4 |
21 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 0 | 0 | 2 |
22 | AZS PW Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | MKS Chełm | 0 | 0 | 1 |
24 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
25 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
26 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 0 | 0 | 1 |
27 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 0 | 0 | 1 |
28 | UKS Narew Łapy | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | TS Wisła Kraków | 17.0 |
2 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 16.0 |
3 | KS AZS AWF Katowice | 14.0 |
4 | TS Gwardia Warszawa | 14.0 |
5 | AZS-WSPiA Poznań | 13.0 |
6 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 13.0 |
7 | AZS AWF Warszawa | 12.5 |
8 | TS "Gwardia" Olsztyn | 11.5 |
9 | GKS Czarni Bytom | 10.5 |
10 | Klub Judo AZS Opole | 10.5 |
11 | UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa | 10.5 |
12 | KS "Gwardia" Łódź | 9.0 |
13 | KS AZS AWF Wrocław | 9.0 |
14 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 9.0 |
15 | MMKS Jutrzenka Płock Płock | 9.0 |
16 | UKJ Ryś Warszawa | 9.0 |
17 | AZS UW Warszawa | 7.0 |
18 | MMKS Wojownik Skierniewice | 7.0 |
19 | AZS PW Warszawa | 5.5 |
20 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 5.5 |
21 | UKS Judo Wolbrom | 5.5 |
22 | WKS "Flota" Gdynia | 3.5 |
23 | KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój | 3.0 |
24 | UKS Narew Łapy | 3.0 |
25 | Gwardia Wrocław | 1.5 |
26 | PKS "OLIMPIA" Poznań | 1.5 |
27 | TS Gwardia Opole | 1.5 |
28 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 1.5 |
29 | UKS Targówek Warszawa | 1.5 |
30 | WKS Śląsk Wrocław | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 17.0 |
2 | TS Gwardia Opole | 14.5 |
3 | AZS-WSPiA Poznań | 9.5 |
4 | KS AZS AWF Katowice | 8.0 |
5 | GKS Czarni Bytom | 7.0 |
6 | UKS Judo Wolbrom | 7.0 |
7 | AZS UW Warszawa | 6.0 |
8 | KS "Gwardia" Łódź | 6.0 |
9 | Klub Judo DRAKO Warszawa | 5.5 |
10 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.0 |
11 | UKS Junior w Lipnie Lipno | 4.0 |
12 | WKS "Flota" Gdynia | 4.0 |
13 | UKS Opty Gdynia | 3.5 |
14 | Klub Sportowy UNIA JIU JITSU Szczecin | 3.0 |
15 | MKS Chełm | 3.0 |
16 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 3.0 |
17 | AZS AWF Warszawa | 2.0 |
18 | KS AZS AWF Wrocław | 2.0 |
19 | UKS Wolania Wola Rzędzińska | 2.0 |
20 | AZS-UKW Bydgoszcz | 1.0 |
21 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.0 |
22 | TS Wisła Kraków | 1.0 |
23 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 1.0 |
|