WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn.
Poznań/Luboń., 16-17.10.2010


Listy zawodników:
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (HTML):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg
Listy walk (PDF):
48kg 52kg 57kg 63kg 70kg 78kg +78kg 60kg 66kg 73kg 81kg 90kg 100kg +100kg

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa
3. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
3. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
5. Daniel Sylwia Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Łukanus Aleksandra Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Szweda Anna KS Strzybnica Tarnowskie Góry

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
2. Dawczak Paulina GKS Czarni Bytom
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
3. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
5. Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Kołpakowicz Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Korfanty Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Roszkiewicz Julia AZS-WSPiA Poznań
3. Rudawiec(Smołka) Hanna Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
5. Wasilewicz Adriana Klub Judo AZS Opole
7. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
7. Grochowska Ewa AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata Klub Judo AZS Opole
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
3. Kumorowska Izabela AZS-WSPiA Poznań
5. Przybysz Magda UKS Opty Gdynia
5. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin
7. Cal Agata AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Kałużna Sylwia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Bezrączko Agnieszka GKS Czarni Bytom
3. Krzisczyk Agnieszka GKS Czarni Bytom
5. Bensz Elżbieta TS Gwardia Opole
5. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
7. Pastuszak Kinga TS Wisła Kraków
7. Paszyńska Dorota AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Małyjasiak Maria UKS Opty Gdynia
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków
5. Kmetko Anna MKS Juvenia Wrocław
7. Kaps Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. Pokrywka Magdalena Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Gołaszewska Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Gubańska Magdalena Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Piszczoła Maria Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

mężczyźni, waga: 60kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Giłowejno Arkadiusz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Komorowski Bartosz UKS Kodokan Toruń
5. Mateusz Mazurkiewicz AZS-WSPiA Poznań
7. Nowicki Konrad KS Budowlani Sosnowiec
7. Pudłowski Maciej UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
2. Malczewski Jacek Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Raczyński Jakub GKS Czarni Bytom
3. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
5. Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
7. Cieślik Sebastian TS Wisła Kraków
7. Jasek Martin Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Brysz Jacek GKS Czarni Bytom
3. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Kowalski Tomasz Klub Judo AZS Opole
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
7. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
7. Nowak Łukasz TS Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
2. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
3. Mielcarek Błażej KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Partyka Marcin GKS Czarni Bytom
5. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
5. Ludwiniak Marcin UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Rajda Kacper TS Gwardia Opole
7. Rasiński Mateusz UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
2. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Dzierżanowski Igor UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
3. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Szyprowski Bartosz AZS AWF Warszawa
5. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Skorupski Jan AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Wiśniowski Bartosz AZS AWF Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Dudek Paweł Gwardia Wrocław
7. Puńko Michał Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
2. Tyc Artur Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
3. Grabowski Bartłomiej GKS Czarni Bytom
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Stypułkowski Mateusz AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Dąbrówka Kamil AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
7. Mycek Adam KS AZS AWF Wrocław