WYNIKI ZAWODÓW
Super Puchar Polski Seniorek i Seniorów.
Opole, 06.11.2010
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Konieczny Ewa |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Pułkośnik Katarzyna |
UKS Narew Łapy |
3. |
Kojro Justyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
PIEŃKOWSKA Karolina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Kubicka Kinga |
WKS "Flota" Gdynia |
5. |
Pastuszak Karolina |
AZS UW Warszawa |
7. |
Rzeżnik Magdalena |
UKS "SPARTAKUS" Lublin |
7. |
Stankiewicz Joanna |
UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka |
kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Pawlikowska Zuzanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Dawczak Paulina |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Kurzej Klaudia |
MKS Juvenia Wrocław |
3. |
Zabrocka Monika |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Mazurkiewicz Karolina |
TS Gwardia Opole |
5. |
Znojek Natalia |
TS Gwardia Opole |
7. |
Chruszcz Ilona |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Bielak Małgorzata |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
2. |
Mirus Izabela |
TS Wisła Kraków |
3. |
Karpała Justyna |
Klub Judo AZS Opole |
3. |
Zawadzka Paulina |
AZS UW Warszawa |
5. |
Gaczyńska Ewa |
AZS UW Warszawa |
5. |
Wasilewicz Adriana |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Korfanty Magdalena |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Szymczak Agnieszka |
PGE Akademia Judo Poznań |
kobiety, waga: 63kg - 13 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Mohamed-Seghir Halima |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
2. |
Błach Dominika |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Koszela Karolina |
KS AZS AWF Wrocław |
3. |
Mirus Barbara |
TS Wisła Kraków |
5. |
Brysz Anna |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kowalczyk Magdalena |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Ozdoba Agata |
Klub Judo AZS Opole |
7. |
Skoczylas Anna |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Kłys Katarzyna |
TS Wisła Kraków |
2. |
Herdzik Izabela |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
3. |
Bezrączko Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Las Hanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
5. |
Rycak Monika |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Tomczyk Paulina |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Bensz Elżbieta |
TS Gwardia Opole |
7. |
Krzisczyk Agnieszka |
GKS Czarni Bytom |
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Wójtowicz Katarzyna |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Anderwald Maria |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Furmanek Katarzyna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Wtorkowska Katarzyna |
AZS UW Warszawa |
5. |
Eibin Katarzyna |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Woronowicz Anna |
UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. |
Gazda Małgorzata |
MKS CM Jordan Kraków |
7. |
Osajda Anna |
TS Wisła Kraków |
kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Sadkowska Urszula |
TS Gwardia Opole |
2. |
Jaworska Joanna |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Bank Monika |
TS Gwardia Opole |
3. |
Lampkowska Karolina |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Niewirowska Agnieszka |
MKS Juvenia Wrocław |
5. |
Oziero Anna |
Klub Judo Samuraj Koszalin |
mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Smorzewski Łukasz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
2. |
Kuśka Ariel |
Polonia Rybnik |
3. |
Kiełbasiński Łukasz |
UKJ Ryś Warszawa |
3. |
Sojka Sebastian |
KS Gwardia Bielsko-Biała |
5. |
Chełminiak Dariusz |
MKS Olimpijczyk Włocławek |
5. |
Garbacik Bartłomiej |
TS Wisła Kraków |
7. |
Feliga Konrad |
UKS Siódemka Sochaczew |
7. |
Szewczyk Mateusz |
MKS CM Jordan Kraków |
mężczyźni, waga: 66kg - 19 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Janicki Mariusz |
WKS Śląsk Wrocław |
2. |
Beta Aleksander |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Kręcielewski Marek |
TS Gwardia Warszawa |
3. |
Malczewski Jacek |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź |
5. |
Szwarnowiecki Damian |
Gwardia Wrocław |
7. |
Janicki Sebastian |
WKS Śląsk Wrocław |
7. |
Jurowski Krystian |
TS Gwardia Opole |
mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Brysz Adam |
GKS Czarni Bytom |
2. |
Przybysz Sebastian |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
3. |
Kubieniec Michał |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Raczyński Jakub |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Kowalski Aleksander |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
5. |
Kręcielewski Tomasz |
TS Gwardia Warszawa |
7. |
Puzyr Filip |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
7. |
Szetekauri Gaga |
AZS AWF Warszawa |
mężczyźni, waga: 81kg - 17 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Błach Łukasz |
KS AZS AWF Wrocław |
2. |
Krajewski Paweł |
TS Gwardia Opole |
3. |
Urban Paweł |
MKS ŻAK Ełk |
3. |
Zamęcki Radosław |
KS AZS AWF Wrocław |
5. |
Partyka Marcin |
GKS Czarni Bytom |
5. |
Szczepaniak Jarosław |
UKJ Ryś Warszawa |
7. |
Nowak Piotr |
KS AZS AWF Wrocław |
7. |
Panek Jakub |
TS Olimpia Poznań |
mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Tworzydło Wiktor |
AZS AWF Warszawa |
2. |
Mróz Paweł |
MMKS Wojownik Skierniewice |
3. |
Krawczyk Robert |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Płoński Paweł |
AZS AWF Warszawa |
5. |
Knapik Maciej |
TS Gwardia Opole |
5. |
Kozłowski Kamil |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
7. |
Szyprowski Bartosz |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Tworzydło Maciej |
Klub Judo AZS Opole |
mężczyźni, waga: 100kg - 9 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Domański Tomasz |
KS AZS AWFiS Gdańsk |
2. |
Krawczyk Wincenty |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Filek Rafał |
TS Wisła Kraków |
3. |
Wójcik Jakub |
Gwardia Wrocław |
5. |
Biegaj Robert |
UKS Judo Wolbrom |
5. |
Tworzydło Wojciech |
AZS AWF Warszawa |
7. |
Pintal Kajetan |
TS Wisła Kraków |
7. |
Zamęcki Michał |
KS AZS AWF Wrocław |
mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub |
1. |
Jaroszewski Przemysław |
UKS Narew Łapy |
2. |
Deka Piotr |
KS "Gwardia" Łódź |
3. |
Kapral Jerzy |
GKS Czarni Bytom |
3. |
Tałach Tomasz |
SGKS Wybrzeże Gdańsk |
5. |
Łabucki Maciej |
UKJ Ryś Warszawa |
5. |
Tyc Artur |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice |
7. |
Grabowski Bartłomiej |
GKS Czarni Bytom |
7. |
Grabowski Kamil |
GKS Czarni Bytom |
Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 4 |
2 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 1 | 0 |
3 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 1 |
4 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 1 |
5 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
6 | UKS Narew Łapy | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 2 | 0 |
9 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
10 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
11 | TS Gwardia Opole | 0 | 1 | 0 |
12 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 0 | 1 |
14 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
15 | MKS ŻAK Ełk | 0 | 0 | 1 |
16 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 1 |
17 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
18 | TS Wisła Kraków | 0 | 0 | 1 |
19 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 1 | 3 | 3 |
2 | GKS Czarni Bytom | 1 | 1 | 2 |
3 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 1 |
4 | TS Gwardia Opole | 1 | 0 | 1 |
5 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 0 |
6 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 |
7 | WKS Śląsk Wrocław | 1 | 0 | 0 |
8 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 0 |
9 | UKS Narew Łapy | 0 | 1 | 0 |
10 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 3 |
11 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
12 | KS AZS AWF Wrocław | 0 | 0 | 1 |
13 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 1 |
14 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp
|
Klub |
Złote |
Srebrne |
Brazowe |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 4 | 3 |
2 | GKS Czarni Bytom | 2 | 2 | 6 |
3 | WKS Śląsk Wrocław | 2 | 0 | 0 |
4 | TS Wisła Kraków | 1 | 1 | 2 |
5 | TS Gwardia Opole | 1 | 1 | 1 |
6 | UKS Narew Łapy | 1 | 1 | 0 |
7 | KS AZS AWF Wrocław | 1 | 0 | 2 |
8 | AZS AWF Warszawa | 1 | 0 | 1 |
9 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 1 |
10 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 1 | 0 | 0 |
11 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 1 | 0 | 0 |
12 | KS "Gwardia" Łódź | 0 | 2 | 0 |
13 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 0 | 1 | 1 |
14 | MMKS Wojownik Skierniewice | 0 | 1 | 0 |
15 | Polonia Rybnik | 0 | 1 | 0 |
16 | AZS UW Warszawa | 0 | 0 | 3 |
17 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 0 | 0 | 2 |
18 | Gwardia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
19 | Klub Judo AZS Opole | 0 | 0 | 1 |
20 | MKS Juvenia Wrocław | 0 | 0 | 1 |
21 | MKS ŻAK Ełk | 0 | 0 | 1 |
22 | TS Gwardia Warszawa | 0 | 0 | 1 |
23 | UKJ Ryś Warszawa | 0 | 0 | 1 |
Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | GKS Czarni Bytom | 48.0 |
2 | AZS AWF Warszawa | 21.0 |
3 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 19.5 |
4 | KS "Gwardia" Łódź | 17.5 |
5 | KS AZS AWF Wrocław | 17.5 |
6 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 12.5 |
7 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 12.5 |
8 | UKJ Ryś Warszawa | 12.5 |
9 | TS Gwardia Opole | 12.0 |
10 | TS Wisła Kraków | 10.5 |
11 | WKS Śląsk Wrocław | 10.5 |
12 | Gwardia Wrocław | 9.0 |
13 | TS Gwardia Warszawa | 9.0 |
14 | UKS Narew Łapy | 9.0 |
15 | MMKS Wojownik Skierniewice | 7.0 |
16 | Polonia Rybnik | 7.0 |
17 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 7.0 |
18 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 5.5 |
19 | MKS ŻAK Ełk | 5.5 |
20 | UKS Judo Wolbrom | 3.5 |
21 | Klub Judo AZS Opole | 1.5 |
22 | MKS CM Jordan Kraków | 1.5 |
23 | TS Olimpia Poznań | 1.5 |
24 | UKS Siódemka Sochaczew | 1.5 |
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp
|
Klub |
Punkty |
1 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 50.0 |
2 | GKS Czarni Bytom | 33.5 |
3 | AZS UW Warszawa | 23.5 |
4 | TS Gwardia Opole | 23.0 |
5 | TS Wisła Kraków | 23.0 |
6 | Klub Judo Samuraj Koszalin | 14.0 |
7 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 12.5 |
8 | Klub Judo AZS Opole | 10.5 |
9 | KS AZS AWF Wrocław | 9.0 |
10 | MKS Juvenia Wrocław | 9.0 |
11 | WKS Śląsk Wrocław | 9.0 |
12 | Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 7.0 |
13 | KS Gwardia Bielsko-Biała | 7.0 |
14 | UKS Narew Łapy | 7.0 |
15 | UKS Gimnazjon Suchy Las | 3.5 |
16 | WKS "Flota" Gdynia | 3.5 |
17 | MKS CM Jordan Kraków | 1.5 |
18 | PGE Akademia Judo Poznań | 1.5 |
19 | UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka | 1.5 |
20 | UKS "SPARTAKUS" Lublin | 1.5 |
|