WYNIKI ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików
Rybnik, 20-21.10.2018


Listy zawodników:
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (HTML):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg
Listy walk (PDF):
36kg 40kg 44kg 48kg 52kg 57kg 63kg 70kg +70kg 38kg 42kg 46kg 50kg 55kg 60kg 66kg 73kg 81kg +81kg

kobiety, waga: 36kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walendzik Julia UKJ "Lemur" Warszawa
2. Penar Nina KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Piotrowicz Wiktoria UKS "Shizoku" Ostróda

kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Onysk Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Lisiak Zuzanna UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa
3. Zakrzewska Anna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
4. Skrzypczak Zuzanna UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Rosa Karolina GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: 44kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dryjańska Jadwiga UKJ "Lemur" Warszawa
2. Klimczak Kinga MKS Juvenia Wrocław
3. Świtniewska Anna Klub Judo AZS Opole
3. Wybańska Aleksandra KS Budowlani Sosnowiec
5. Koś Zuzanna UKS 15 Krosno
5. Załucka Michalina UKS Kodokan Toruń
7. Pietruszyńska Julia KJ Samuraj Koszalin
7. Wieczorek Natalia UKJ "Lemur" Warszawa

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów Józefów
2. Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Badura Daniela GKS Czarni Bytom
3. Mika Karolina Polonia Rybnik
5. Syska Agata KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Wenzel Aleksandra PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Glen Barbara Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno
7. Twardowska Maja T.S.MOSiR Bochnia

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Twardowska Marta Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz
2. Wątorek Oliwia T.S.MOSiR Bochnia
3. Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław
3. Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy
5. Grabowska Wiktoria PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom
7. Jędrzejewska Alicja UKS SPARTA SŁAWA Sława

kobiety, waga: 57kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żabczyńska Wiktoria T.S.MOSiR Bochnia
2. Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Konfisz Amelia Klub Judo AZS Opole
3. Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec
5. Linowska Rozalia UKS Judo Sensei Płock
5. Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Hynek Nina MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. KNITER KINGA MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 63kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZCZEPANOWSKA OLIWIA MKS Juvenia Wrocław
2. Białecka Kinga Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Bednarz Anna UKS 15 Krosno
3. Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg
5. Glubiak Martyna GKS Czarni Bytom
5. Sawczuk Monika KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów
7. Filochowska Marta UKJ Yuko Józefów Józefów
7. Kowalewska Aleksandra Klub Sportowy Nastula Club Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Muszyńska Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Szaniawska Martyna TS Judo Gryf Słupsk
3. BANASZEK Zuzanna AZS UW Warszawa
3. Gonsior Emilia UKS Okay Opole
5. Ciesielska Nina UKS SPARTA SŁAWA Sława
5. Napieralska Oliwia UKS Ósemka Nowa Sól
7. Stasiak Zofia MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
7. Wileńska Maja UKJ Yuko Józefów Józefów

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Turek Aleksandra UKS Judo Kraków Kraków
2. Mikołajczak Zuzanna Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Duszczak Kornelia Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
3. Romankiewicz Martyna UKS Judo Częstochowa Częstochowa
5. Mikołajczyk Katarzyna TS Judo Gryf Słupsk
5. Torchinava Tamara KS Judo Tigers Wrocław
7. Grudzińska Joanna TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Krystek Julia UKS Pohl Judo Przemęt

mężczyźni, waga: 38kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kluszczyk Mateusz UKS "ASW-Judo" Jasło
2. Basiński Jan UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Bruliński Igor UKS Narew Łapy
4. Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: 42kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowok Oliwier Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Garus Jakub KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. BOROWSKI Jakub UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Dziadowiec Igor T.S.MOSiR Bochnia
5. Alwaqedi Mukhtar MKS Truso Elbląg
5. Popławski Mateusz MKS Truso Elbląg
7. Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom
7. Kluz Hubert UKS 10 Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 46kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gardian Marcin Polonia Rybnik
2. Nalepka Mikołaj T.S.MOSiR Bochnia
3. Durski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Prokopiuk Mateusz Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
5. Chudzik Maksymilian Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław
5. Małolepszy Adam UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa
7. Bohdziewicz Mateusz Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kantor Antoni UKS De La Salle gdańsk

mężczyźni, waga: 50kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom
2. PITNER ALEX MKS Juvenia Wrocław
3. Świdwa Marcin UKJ "Lemur" Warszawa
3. Wątkowski Kacper UKS "Orkan" Sochaczew
5. Kolos Jakub TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew
7. Jesiołowski Jan UKS "Orkan" Sochaczew
7. Stańczewski Sergiusz UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk
2. Babirecki Grzegorz KJ Samuraj Koszalin
3. Lipiński Kajetan UKS SameJudo Ząbki
3. Petryka Igor AZS AWF Katowice
5. Klimkiewicz Krzysztof UMKS Żak Kielce
5. Nowak Maksymilian UKS 10 Bydgoszcz
7. Lepianka Bartosz UKJ "Lemur" Warszawa
7. WANISZEWSKI HUBERT MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczyński Jakub UKS Conrad Gdańsk
2. Jesionek Bruno MUKS KOKORO Łódź
3. Smołka Szymon UKS Dwójka Rydułtowy
3. Szulik Dawid Polonia Rybnik
5. Pec Jakub UKJ Yuko Józefów Józefów
5. Popal Adrian UKS Judo Panda Warszawa
7. Gałek Borys KS Błękitni Tarnów
7. Wąsikowski Michał Judo Legia Warszawa Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa Warszawa
2. Wolny Łukasz UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Kotlewski Rafał TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
3. Koziołek Wojciech UKS Dwójka Rydułtowy
5. Romaniec Jan GKS Czarni Bytom
5. Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk
7. Bogusz Stanisław KS Judo Tigers Wrocław
7. Gawęda Wojciech TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Studnicki Ignacy AZS AWF Gorzów Wlkp.
2. Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa
3. Baca Miłosz UKS Kodokan Toruń
3. Zakowicz Dominik UKS 10 Bydgoszcz
5. Matykiewicz Wiktor T.S.MOSiR Bochnia
5. Sadowski Mateusz WKS "Flota" Gdynia
7. Dwornik Oskae KS Judo Tigers Wrocław
7. Mikosz Paweł UKS SKORPION Judo Krosno

mężczyźni, waga: 81kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bogdaniuk Jakub UKS Halinów Team Halinów
2. Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól
3. GRZEGORCZYK KACPER MKS Juvenia Wrocław
3. SMAGA Jakub MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Chodań Miłosz TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
5. Sordyl Jakub UKS Galeon Gdynia
7. BARANSKI JAKUB UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. DĘBOWSKI Maciej UKSJ "NIPPON" Olsztyn

mężczyźni, waga: +81kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morman Bartłomiej WKS Gwardia Warszawa
2. Kropiewnicki Stanisław Judo Legia Warszawa Warszawa
3. Świerszcz Jakub UKS Judo Panda Warszawa
3. Wieliczko Oliwier Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin
5. Biernacki Karol UKS De La Salle gdańsk
5. Radzik Andrzej UKS Okay Opole
7. KAPUSCINSKI MARCIN UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin
7. Kłos Miłosz UKS 3 Piła

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKS Conrad Gdańsk200
2Judo Legia Warszawa Warszawa110
3Polonia Rybnik101
4AZS AWF Gorzów Wlkp.100
5GKS Czarni Bytom100
6Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
7UKS "ASW-Judo" Jasło100
8UKS Halinów Team Halinów100
9WKS Gwardia Warszawa100
10UKS Gimnazjon Suchy Las020
11MKS Juvenia Wrocław011
12T.S.MOSiR Bochnia011
13KJ Samuraj Koszalin010
14KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój010
15MUKS KOKORO Łódź010
16UKJ Ryś Warszawa010
17UKS Olimp Nowa Sól010
18UKS Dwójka Rydułtowy002
19AZS AWF Katowice001
20AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
21Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
22Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin001
23MKS Pałac Młodzieży Katowice001
24TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
25UKJ "Lemur" Warszawa001
26UKS 10 Bydgoszcz001
27UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
28UKS "Orkan" Sochaczew001
29UKS Judo Panda Warszawa001
30UKS Kodokan Toruń001
31UKS Narew Łapy001
32UKS SameJudo Ząbki001

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "Lemur" Warszawa200
2KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój111
3MKS Juvenia Wrocław111
4T.S.MOSiR Bochnia110
5Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
6SGKS Wybrzeże Gdańsk100
7UKJ Yuko Józefów Józefów100
8UKS Judo Kraków Kraków100
9Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin021
10KS AZS AWFiS Gdańsk020
11TS Judo Gryf Słupsk010
12UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
13Klub Judo AZS Opole002
14KS Budowlani Sosnowiec002
15AZS UW Warszawa001
16GKS Czarni Bytom001
17Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
18Polonia Rybnik001
19UKS "Shizoku" Ostróda001
20UKS 15 Krosno001
21UKS Judo Częstochowa Częstochowa001
22UKS Okay Opole001
23UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1UKJ "Lemur" Warszawa201
2UKS Conrad Gdańsk200
3MKS Juvenia Wrocław122
4KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój121
5T.S.MOSiR Bochnia121
6Judo Legia Warszawa Warszawa110
7Polonia Rybnik102
8GKS Czarni Bytom101
9AZS AWF Gorzów Wlkp.100
10Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz100
11Klub Środowiskowy AZS Gliwice100
12SGKS Wybrzeże Gdańsk100
13UKJ Yuko Józefów Józefów100
14UKS "ASW-Judo" Jasło100
15UKS Halinów Team Halinów100
16UKS Judo Kraków Kraków100
17WKS Gwardia Warszawa100
18Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin022
19KS AZS AWFiS Gdańsk020
20UKS Gimnazjon Suchy Las020
21KJ Samuraj Koszalin010
22MUKS KOKORO Łódź010
23TS Judo Gryf Słupsk010
24UKJ Ryś Warszawa010
25UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa010
26UKS Olimp Nowa Sól010
27Klub Judo AZS Opole002
28KS Budowlani Sosnowiec002
29UKS Dwójka Rydułtowy002
30AZS AWF Katowice001
31AZS Organizacja Środowiskowa Poznań001
32AZS UW Warszawa001
33Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok001
34Klub Sportowy Akademia Judo Poznań001
35MKS Pałac Młodzieży Katowice001
36TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn001
37UKS 10 Bydgoszcz001
38UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka001
39UKS "Orkan" Sochaczew001
40UKS "Shizoku" Ostróda001
41UKS 15 Krosno001
42UKS Judo Częstochowa Częstochowa001
43UKS Judo Panda Warszawa001
44UKS Kodokan Toruń001
45UKS Narew Łapy001
46UKS Okay Opole001
47UKS SameJudo Ząbki001
48UKS Tomita Elbląg001

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1UKS Conrad Gdańsk21.5
2Judo Legia Warszawa Warszawa17.5
3T.S.MOSiR Bochnia16.0
4Polonia Rybnik14.5
5GKS Czarni Bytom14.0
6MKS Juvenia Wrocław14.0
7TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn12.5
8UKS Dwójka Rydułtowy11.0
9UKS 10 Bydgoszcz10.5
10UKS Gimnazjon Suchy Las10.0
11AZS AWF Gorzów Wlkp.9.0
12Klub Środowiskowy AZS Gliwice9.0
13UKS Halinów Team Halinów9.0
14UKS Judo Panda Warszawa9.0
15WKS Gwardia Warszawa9.0
16UKS Olimp Nowa Sól8.0
17KJ Samuraj Koszalin7.0
18KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój7.0
19Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok7.0
20MKS Truso Elbląg7.0
21MUKS KOKORO Łódź7.0
22UKJ "Lemur" Warszawa7.0
23UKJ Ryś Warszawa7.0
24UKS "Orkan" Sochaczew7.0
25UKS Kodokan Toruń7.0
26AZS AWF Katowice5.5
27AZS Organizacja Środowiskowa Poznań5.5
28Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin5.5
29MKS Pałac Młodzieży Katowice5.5
30UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka5.5
31UKS SameJudo Ząbki5.5
32UKS "ASW-Judo" Jasło5.0
33UKS De La Salle gdańsk5.0
34Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew3.5
35UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa3.5
36UKJ Yuko Józefów Józefów3.5
37UKS Galeon Gdynia3.5
38UKS Okay Opole3.5
39UMKS Żak Kielce3.5
40WKS "Flota" Gdynia3.5
41Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe "Winner" Wrocław3.5
42KS Judo Tigers Wrocław3.0
43UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin3.0
44UKS Narew Łapy2.0
45KS Błękitni Tarnów1.5
46TS Wisła Kraków1.5
47UKS 3 Piła1.5
48UKS SKORPION Judo Krosno1.5
49UKSJ "NIPPON" Olsztyn1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1MKS Juvenia Wrocław23.0
2Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie Koszalin19.5
3KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój18.5
4T.S.MOSiR Bochnia17.5
5UKJ "Lemur" Warszawa14.5
6KS AZS AWFiS Gdańsk12.5
7SGKS Wybrzeże Gdańsk12.5
8UKJ Yuko Józefów Józefów12.0
9GKS Czarni Bytom11.5
10Klub Judo AZS Opole11.0
11KS Budowlani Sosnowiec11.0
12TS Judo Gryf Słupsk10.5
13Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz9.0
14UKS 15 Krosno9.0
15UKS Judo Kraków Kraków9.0
16UKS SPARTA SŁAWA Sława7.0
17AZS UW Warszawa5.5
18Polonia Rybnik5.5
19UKS Judo Częstochowa Częstochowa5.5
20UKS Okay Opole5.5
21UKS Tomita Elbląg5.5
22UKS "Praskie Centrum Sportu" Warszawa4.0
23KS "Akademia Sparta" Skoczów Skoczów3.5
24KS Judo Tigers Wrocław3.5
25PKS "OLIMPIA" Poznań3.5
26PTS Gwardia Bydgoszcz3.5
27UKS Judo Sensei Płock3.5
28UKS Kodokan Toruń3.5
29UKS Narew Łapy3.5
30UKS Ósemka Nowa Sól3.5
31Klub Sportowy Akademia Judo Poznań3.0
32KJ Samuraj Koszalin1.5
33Klub Sportowy Nastula Club Warszawa1.5
34MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź1.5
35MKS Pałac Młodzieży Tarnów1.5
36TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn1.5
37Uczniowski Klub Judo Bushido Piaseczno1.5
38UKS Pohl Judo Przemęt1.5
39UKS "Shizoku" Ostróda1.0