Popiel Damian |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Popiel D. |
Chmiest Łukasz | | |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań, , 2 KYU | | Popiel D. |
Orczykowski Daniel | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Orczykowski D. | | |
| | | |
, | | | Lewiński G. |
Klecha Marcin | | | | |
UKS Junior w Lipnie Lipno, , 1 KYU | Klecha M. | | | |
Steczny Kamil | | | | |
AZS-UKW Bydgoszcz, , 3 KYU | | Lewiński G. | | |
Lewiński Grzegorz | | | | |
UKJ "ASzWoj Warszawa" Warszawa, , 1 DAN | Lewiński G. | | | |
| | | | |
, | | | | Lewiński G. |
Beta Aleksander | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Beta A. | | | | |
Zacheja Maciej | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | | Beta A. | | | |
Pawelec Przemysław | | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 DAN | Pawelec P. | | | | |
| | | | | |
, | | | Beta A. | | |
Waliszek Wojciech | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Kuganda M. | | | | |
Kuganda Mateusz | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | | Kuganda M. | | | |
Migdalski Mateusz | | | | | |
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 1 DAN | Migdalski M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Lewiński G. |
Bober Roman | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | Bober R. | | | | |
Bochniak Bartłomiej | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | | ZIĘĆ J. | | | |
ZIĘĆ Jakub | | | | | |
AZS UW Warszawa, , 2 DAN | ZIĘĆ J. | | | | |
| | | | | |
, | | | ZIĘĆ J. | | |
Kiełbasiński Łukasz | | | | | |
UKJ Ryś Warszawa, , 1 DAN | Poniecki J. | | | | |
Poniecki Jakub | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | | Feliga D. | | | |
Feliga Dawid | | | | | |
UKS Siódemka Sochaczew, , 2 DAN | Feliga D. | | | | |
| | | | | |
, | | | | ZIĘĆ J. | |
Pac Mariusz | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 1 KYU | Wieczorek G. | | | |
Wieczorek Grzegorz | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | | Wieczorek G. | | |
Zych Arkadiusz | | | | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 1 DAN | Zych A. | | | |
| | | | |
, | | | Wieczorek G. | |
Woźniak Michał | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Woźniak M. | | |
| | | |
, | | Końca R. | |
Końca Rafał | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | Końca R. | |
| |
, |