Drogowski Artur |
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój, , 1 KYU | Beta A. |
Beta Aleksander | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | | Beta A. |
Zych Arkadiusz | | | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 1 DAN | Zych A. | | |
| | | |
, | | | Beta A. |
Koprak Damian | | | | |
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań, , 1 KYU | Koprak D. | | | |
| | | | |
, | | Woźniak M. | | |
Woźniak Michał | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Woźniak M. | | | |
| | | | |
, | | | | Beta A. |
Garbacz Mateusz | | | | | |
UMKS Żak Kielce, , 1 DAN | Garbacz M. | | | | |
Łuksza Łukasz | | | | | |
UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry, , 2 KYU | | Garbacz M. | | | |
Zacheja Maciej | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Zacheja M. | | | | |
| | | | | |
, | | | Wydrzyński M. | | |
Orczykowski Daniel | | | | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 2 KYU | Orczykowski D. | | | | |
| | | | | |
, | | Wydrzyński M. | | | |
Wydrzyński Marcin | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Wydrzyński M. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Wysocki W. |
Klecha Marcin | | | | | |
UKS Junior w Lipnie Lipno, , 1 KYU | Waliszek W. | | | | |
Waliszek Wojciech | | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 1 DAN | | Malczewski J. | | | |
Malczewski Jacek | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 1 DAN | Malczewski J. | | | | |
| | | | | |
, | | | Malczewski J. | | |
Feliga Dawid | | | | | |
UKS Siódemka Sochaczew, , 2 DAN | Feliga D. | | | | |
| | | | | |
, | | Feliga D. | | | |
Rybicki Paweł | | | | | |
UKJ Yuko Józefów Józefów, , 1 KYU | Rybicki P. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Wysocki W. | |
Mrówczyński Wiktor | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Wieczorek G. | | | |
Wieczorek Grzegorz | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | | Wysocki W. | | |
Wysocki Wojciech | | | | |
UKS "FENIKS" Bytom Bytom, , 2 DAN | Wysocki W. | | | |
| | | | |
, | | | Wysocki W. | |
Kuganda Mateusz | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Kuganda M. | | |
| | | |
, | | Kuganda M. | |
Ziembikiewicz Łukasz | | |
AZS-WSPiA Poznań, , 1 DAN | Ziembikiewicz Ł. | |
| |
, |