Sałata Adrian |
UKS GRIZZLY Gdańsk, , 3 KYU | Alwaqedi M. |
Alwaqedi Mukhtar | | |
MKS Truso Elbląg, , 1 KYU | | Rozpędek M. |
Świerczek Jakub | | | |
JUDO TORA Wierzchosławice, , 3 KYU | Rozpędek M. | | |
Rozpędek Maksymilian | | | |
UKJ Ryś Warszawa, , 3 KYU | | | Kowalski K. |
WOŁOSZYN MATEUSZ | | | | |
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św., , 2 KYU | Gardian M. | | | |
Gardian Marcin | | | | |
Polonia Rybnik, , 3 KYU | | Kowalski K. | | |
Kowalski Karol | | | | |
TS Wisła Kraków, , 1 KYU | Kowalski K. | | | |
Grzeszczak Oliwier | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 4 KYU | | | | Kowalski K. |
Wantuch Filip | | | | | |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów, , 1 KYU | Wantuch F. | | | | |
Bolak Michał | | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | | Zdanowski E. | | | |
Ostrowski Michał | | | | | |
Stowarzyszenie "TATAMI" Strzegom, , 4 KYU | Zdanowski E. | | | | |
Zdanowski Eryk | | | | | |
Sochaczewskie Centrum Sportów Sochaczew, , 3 KYU | | | Zdanowski E. | | |
Świderski Dawid | | | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU | Świderski D. | | | | |
Jońca Maciej | | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 3 KYU | | Gorgoń D. | | | |
Wiśniewski Wiktor | | | | | |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa, , 3 KYU | Gorgoń D. | | | | |
Gorgoń Damian | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 4 KYU | | | | | Kowalski K. |
Chudzik Maksymilian | | | | | |
"WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER" Wrocław, , 1 KYU | Stanisławski Ł. | | | | |
Stanisławski Łukasz | | | | | |
AZS Łódź Łódź, , 2 KYU | | Jakubowski P. | | | |
Szopa Mikołaj | | | | | |
UKS Team Superstar Wrocław, , 4 KYU | Jakubowski P. | | | | |
Jakubowski Paweł | | | | | |
UKJ CHAMPION Warszawa, , 2 KYU | | | Świdwa M. | | |
Świdwa Marcin | | | | | |
Uczniowski Klub Judo Lemur Warszawa, , 1 KYU | Świdwa M. | | | | |
Kuzia Szymon | | | | | |
UKJ Millenium Rzeszów, , 2 KYU | | Świdwa M. | | | |
Niewiadomski Michał | | | | | |
UKS De La Salle gdańsk, , 4 KYU | Radziszewski K. | | | | |
Radziszewski Kajetan | | | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU | | | | Kotlik M. | |
Talewski Wiktor | | | | |
TS Judo Gryf Słupsk, , 3 KYU | Talewski W. | | | |
Śpiewak Kamil | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 4 KYU | | Jesiołowski J. | | |
Włodarski Patryk | | | | |
KS Błękitni Tarnów, , 1 KYU | Jesiołowski J. | | | |
Jesiołowski Jan | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 KYU | | | Kotlik M. | |
Manucharyan Dawid | | | |
PTS Gwardia Bydgoszcz, , 3 KYU | Kotlik M. | | |
Kotlik Marcin | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , 1 KYU | | Kotlik M. | |
Walkiewicz Aleksander | | |
JUDO TORA Wierzchosławice, , 3 KYU | Walkiewicz A. | |
Przekota Bartosz | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 4 KYU |