Skoczylas Anna |
KS Gwardia Bielsko-Biała, , 1 KYU | Skoczylas A. |
Lubońska Katarzyna | | |
UKS "6" Piła, , 2 KYU | | Skoczylas A. |
Gaczyńska Ewa | | | |
AZS UW Warszawa, , 3 DAN | Gaczyńska E. | | |
| | | |
, | | | Cal A. |
Deptuła Joanna | | | | |
MKS Truso Elbląg, , 2 KYU | Zygmuntowska K. | | | |
Zygmuntowska Katarzyna | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 2 KYU | | Cal A. | | |
Cal Agata | | | | |
AZS Łódź Łódź, , 1 DAN | Cal A. | | | |
| | | | |
, | | | | Mohamed-Seghir F. |
Jaroń Alicja | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Jaroń A. | | | | |
Dudek Martyna | | | | | |
TKS "Judo" Toruń, , 3 KYU | | Jaroń A. | | | |
Kosiur Aleksandra | | | | | |
MKS Jedynka Łódź, , 1 KYU | Kosiur A. | | | | |
| | | | | |
, | | | Mohamed-Seghir F. | | |
Mohamed-Seghir Fatima | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Mohamed-Seghir F. | | | | |
Różańska Lena | | | | | |
UKS-GKJ Głogów, , 2 KYU | | Mohamed-Seghir F. | | | |
Kałużna Sylwia | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | Kałużna S. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Perenc A. |
Pepera Beata | | | | | |
UKS Judo Wolbrom, , 1 DAN | Karpała J. | | | | |
Karpała Justyna | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 3 KYU | | Mohamed-Seghir H. | | | |
Mohamed-Seghir Halima | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | Mohamed-Seghir H. | | | | |
| | | | | |
, | | | Mohamed-Seghir H. | | |
Mordyl Monika | | | | | |
UKS Wolania Wola Rzędzińska, , 2 KYU | Kowalczyk M. | | | | |
Kowalczyk Magdalena | | | | | |
TKS "Judo" Toruń, , 1 KYU | | Kowalczyk M. | | | |
Węgrzyn Laura | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Węgrzyn L. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Perenc A. | |
Perenc Agata | | | | |
Polonia Rybnik, , 2 DAN | Perenc A. | | | |
Szmidt Patrycja | | | | |
AKS Strzegom, , 3 KYU | | Perenc A. | | |
Jary Jagoda | | | | |
AZS Łódź Łódź, , 2 KYU | Jary J. | | | |
| | | | |
, | | | Perenc A. | |
Muć Katarzyna | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Muć K. | | |
| | | |
, | | Tałach-Gast K. | |
Tałach-Gast Karolina | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 2 DAN | Tałach-Gast K. | |
| |
, |