Pękala Wojciech |
UKS "Sokół" Pisarzowice, , 2 KYU | Pękala W. |
Balcerak Przemysław | | |
MMKS Jutrzenka Płock Płock, , 3 KYU | | Pękala W. |
Świczerewski Adrian | | | |
AZS-UKW Bydgoszcz, , 1 KYU | Świczerewski A. | | |
| | | |
, | | | GOLODNYUK P. |
Majdan Rafał | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 2 KYU | Majdan R. | | | |
| | | | |
, | | GOLODNYUK P. | | |
GOLODNYUK PAVLO | | | | |
Ippon Kiev Ukraine, , NO KYU | GOLODNYUK P. | | | |
| | | | |
, | | | | GOLODNYUK P. |
Kuczera Piotr | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 DAN | Kuczera P. | | | | |
| | | | | |
, | | Łątka F. | | | |
Łątka Filip | | | | | |
MKS Pałac Młodzieży Tarnów, , 1 KYU | Łątka F. | | | | |
| | | | | |
, | | | IWASZKIEWICZ P. | | |
IWASZKIEWICZ PATRYK | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | IWASZKIEWICZ P. | | | | |
| | | | | |
, | | IWASZKIEWICZ P. | | | |
Kwiatkowski Tomasz | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 KYU | Kwiatkowski T. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | GOLODNYUK P. |
Matynia Krzysztof | | | | | | |
AZS AWF Warszawa, , 2 KYU | Matynia K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Świniarski B. | | | | |
Świniarski Bartosz | | | | | | |
TS "Gwardia" Olsztyn, , 2 KYU | Świniarski B. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Długosz P. | | | |
JELONEK WOJCIECH | | | | | | |
Gwardia Wrocław, , 1 KYU | JELONEK W. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Długosz P. | | | | |
Długosz Piotr | | | | | | |
TS Gwardia Opole, , 2 KYU | Długosz P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Długosz P. | | |
Gast Daniel | | | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 DAN | Gast D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Gast D. | | | | |
Klimek Adam | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 1 DAN | Klimek A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Gast D. | | | |
NALYVAYKO ANDRIY | | | | | | |
Ippon Kiev Ukraine, , NO KYU | NALYVAYKO A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | NALYVAYKO A. | | | | |
SUCHECKI Bogusz | | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 KYU | SUCHECKI B. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Szczepaniak T. |
Grabowski Patryk | | | | | | |
UKS Grot Kraków, , 3 KYU | Sabanty R. | | | | | |
Sabanty Rafał | | | | | | |
UKS Bushi Łódź, , 1 KYU | | Kogut M. | | | | |
Kogut Mateusz | | | | | | |
KS AZS AWFiS Gdańsk, , 1 KYU | Kogut M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Hatliński Ł. | | | |
Piotrowski Wojciech | | | | | | |
UKS Ippon MDK Kutno, , 3 KYU | Piotrowski W. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Hatliński Ł. | | | | |
Hatliński Łukasz | | | | | | |
UKS "Orkan" Sochaczew, , 1 KYU | Hatliński Ł. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Szczepaniak T. | | |
Szyszkowski Arkadiusz | | | | | | |
Klub Środowiskowy AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, , 1 DAN | Szyszkowski A. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Szczepaniak T. | | | | |
Szczepaniak Tomasz | | | | | | |
Klub Judo AZS Opole, , 2 DAN | Szczepaniak T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Szczepaniak T. | | | |
Prus Kamil | | | | | | |
TS Gwardia Warszawa, , 2 KYU | Prus K. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Prus K. | | | | |
Wojtas Sławomir | | | | | | |
T.S. MOSiR Bochnia, , 1 KYU | Wojtas S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Szczepaniak T. | |
Andreyuchuk Volodymyr | | | | | |
Ippon Kiev Ukraine, , 1 KYU | Andreyuchuk V. | | | | |
| | | | | |
, | | Andreyuchuk V. | | | |
Bazela Filip | | | | | |
MKS Olimpijczyk Włocławek, , 1 KYU | Bazela F. | | | | |
| | | | | |
, | | | Andreyuchuk V. | | |
Kroc Kamil | | | | | |
MMKS Wojownik Skierniewice, , 1 DAN | Kroc K. | | | | |
| | | | | |
, | | Kroc K. | | | |
Bełczowski Wojciech | | | | | |
MOSiR Stalowa Wola, , 3 KYU | Bełczowski W. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Kurzej K. | |
Lewandowski Filip | | | | |
SGKS Wybrzeże Gdańsk, , 1 KYU | Lewandowski F. | | | |
| | | | |
, | | Wiśniewski A. | | |
Wiśniewski Adam | | | | |
MMKS Jutrzenka Płock Płock, , 1 KYU | Wiśniewski A. | | | |
| | | | |
, | | | Kurzej K. | |
Kozłowski Rafał | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU | Kozłowski R. | | |
| | | |
, | | Kurzej K. | |
Kurzej Karol | | |
Gwardia Wrocław, , 1 DAN | Kurzej K. | |
| |
, |