Kacperski Jan |
MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź, , 4 KYU | Kiebzak W. |
Kiebzak Wiktor | | |
UKS "Katana" Sułkowice, , 3 KYU | | Kiebzak W. |
Wieczorek Cezary | | | |
GKS ,,Olimpia" Grudziądz, , 4 KYU | Wieczorek C. | | |
| | | |
, | | | Łoziak P. |
Łoziak Patryk | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 1 DAN | Łoziak P. | | | |
| | | | |
, | | Łoziak P. | | |
Winiarczyk Adrian | | | | |
UKS Piast Wrzeście Wrzeście, , 2 KYU | Winiarczyk A. | | | |
| | | | |
, | | | | Łoziak P. |
Pawlica Maksymilian | | | | | |
AKS Strzegom, , 3 KYU | Andrzejewski B. | | | | |
Andrzejewski Bartosz | | | | | |
Polonia Rybnik, , 3 KYU | | KLIMENTOWSKI K. | | | |
KLIMENTOWSKI KRZYSZTOF | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 4 KYU | KLIMENTOWSKI K. | | | | |
| | | | | |
, | | | KLIMENTOWSKI K. | | |
Buczkowski Stanisław | | | | | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 2 KYU | Buczkowski S. | | | | |
| | | | | |
, | | Buczkowski S. | | | |
Wierzbiński Karol | | | | | |
UKS Smecz Pobiedziska, , 4 KYU | Wierzbiński K. | | | | |
| | | | | |
, | | | | | Łoziak P. |
Wykupil Mikołaj | | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 3 KYU | ARCABA J. | | | | | |
ARCABA Jakub | | | | | | |
UKJ Legion Zamość, , 2 KYU | | ARCABA J. | | | | |
Kiereś Piotr | | | | | | |
MKS Truso Elbląg, , 1 KYU | Kiereś P. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Śmiegel S. | | | |
PIASECKI JAKUB | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | PIASECKI J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Śmiegel S. | | | | |
Śmiegel Szymon | | | | | | |
UKS 10 Bydgoszcz, , 1 KYU | Śmiegel S. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Śmiegel S. | | |
Kwiatkowski Flip | | | | | | |
Bydgoski Klub Sportowy Judo Bydgoszcz, , 3 KYU | Kwiatkowski F. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Wilczyński J. | | | | |
Wilczyński Jakub | | | | | | |
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 1 KYU | Wilczyński J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Wilczyński J. | | | |
Olejnik Michał | | | | | | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 3 KYU | Olejnik M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Zielski T. | | | | |
Zielski Tomasz | | | | | | |
UKS Galeon Gdynia, , 1 KYU | Zielski T. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | | Łoziak P. |
Chryst Bartosz | | | | | | |
GKS Czarni Bytom, , 2 KYU | Chryst B. | | | | | |
LENARD Mateusz | | | | | | |
UKJ Legion Zamość, , 1 KYU | | Chryst B. | | | | |
Grzęda Wojciech | | | | | | |
UKS Smecz Pobiedziska, , 3 KYU | Grzęda W. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Wójcik J. | | | |
Kiebzak Michał | | | | | | |
UKS "Katana" Sułkowice, , 3 KYU | Kiebzak M. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Wójcik J. | | | | |
Wójcik Jakub | | | | | | |
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice, , 1 KYU | Wójcik J. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | Wójcik J. | | |
Janas Dawid | | | | | | |
Polonia Rybnik, , 1 KYU | Janas D. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Cwek E. | | | | |
Cwek Emil | | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 1 KYU | Cwek E. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | Kocima F. | | | |
Dutkiewicz Rafał | | | | | | |
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 3 KYU | Dutkiewicz R. | | | | | |
| | | | | | |
, | | Kocima F. | | | | |
Kocima Filip | | | | | | |
Uczniowski Klub Sportowy "JUDO" Mysłowice Mysłowice, , 1 KYU | Kocima F. | | | | | |
| | | | | | |
, | | | | | Dąbrowski K. | |
Szulc Radosław | | | | | |
UKS Conrad Gdańsk, , NO KYU | Lehwark M. | | | | |
Lehwark Michał | | | | | |
UKS Gimnazjon Suchy Las, , 2 KYU | | Wójcik K. | | | |
Wójcik Konrad | | | | | |
UKS "SPARTAKUS" Lublin, , 1 DAN | Wójcik K. | | | | |
| | | | | |
, | | | Dąbrowski K. | | |
Dąbrowski Kamil | | | | | |
MKS Juvenia Wrocław, , 3 KYU | Dąbrowski K. | | | | |
| | | | | |
, | | Dąbrowski K. | | | |
Rutkowski Kewin | | | | | |
UKS Górnik Konin, , 2 KYU | Rutkowski K. | | | | |
| | | | | |
, | | | | Dąbrowski K. | |
Szymanek Igor | | | | |
K.S. MaKo Judo Wrocław, , 1 KYU | Szymanek I. | | | |
| | | | |
, | | Berger M. | | |
Berger Michał | | | | |
KS "Gwardia" Łódź, , 2 KYU | Berger M. | | | |
| | | | |
, | | | Berger M. | |
Osiak Mateusz | | | |
KS Budowlani Sosnowiec, , 1 KYU | Osiak M. | | |
| | | |
, | | Osiak M. | |
Grabiszewski Michał | | |
UKS 10 Bydgoszcz, , 1 KYU | Grabiszewski M. | |
| |
, |