Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo 6-8.03.2020 Trzebnica
Wyniki
Zawodnicy
Medale
Statystyki
Kolejne walki
Trener
Kategorie
MIXED
WU20-44
WU20-48
WU20-52
WU20-57
WU20-63
WU20-70
WU20-78
WU20+78
MU20-55
MU20-60
MU20-66
MU20-73
MU20-81
MU20-90
MU20-100
MU20+100
Zawodnicy
Imię
Klub
Kategoria
Msc.
Patryk ADAMCZYK
AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
MU20-81
-
Nada ALWAQEDI
MKS Truso Elbląg
WU20-44
1.
Omar ALWAQEDI
MKS Truso Elbląg
MU20-55
7.
Bogna BEDNAREK
WKS Gwardia Warszawa
WU20-70
-
Leon BEDNAREK
WKS Gwardia Warszawa
MU20-73
-
Piotr BERLANKA
Klub Judo AZS Opole
MU20-81
-
Filip BIELIŃSKI
KS Judo Gwardia Koszalin
MU20-60
2.
Patryk BIEŃKOWSKI
MKS Truso Elbląg
MU20-90
-
FILIP BOGDAŃSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU20-73
-
Jakub BORYSIAK
UKS Kodokan Toruń
MU20-73
-
Agnieszka BRACHMAN
TS Gwardia Opole
WU20-57
-
Martyna BRZYŃSKA
UKS Smecz Pobiedziska
WU20-63
-
Adam BUNKIEWICZ
Klub Judo AZS Opole
MU20-73
-
Mateusz BŁACHA
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
MU20-66
-
Igor BŁASZCZAK
MKS Juvenia Wrocław
MU20-55
1.
Mikołaj CEWIŃSKI
Judo Legia Warszawa
MU20-60
-
Kacper DANILOWSKI
AZS-UKW Bydgoszcz
MU20-81
-
MICHAŁ DAWID
TS Gwardia Opole
MU20-55
-
Paweł DEMBIŃSKI
TKS Judo Toruń
MU20-90
-
Wojciech DRYGAŁA
UKS 6 Piła
MU20-66
-
Maciej DUK
KS Start Radom
MU20+100
-
Anna DYBA
KS AZS AWF Wrocław
WU20-70
5.
Piotr DYGA
AZS UW Warszawa
MU20-90
-
Konrad DZIERŻEK
UKS Narew Łapy
MU20-66
-
Aleksander EIDUKS
AZS UW Warszawa
MU20-81
-
Dominik FILIPOWICZ
UKS Tomita Elbląg
MU20-81
-
Kacper GABOR
UKS Judo Wolbrom
MU20-55
5.
Kaja GAJDAMAKIN
UKS FENIKS Bytom
WU20-48
7.
Michał GAUMER
UKS Junior w Lipnie
MU20-100
-
Oleksandr GEMBALYA
K.S.Akademia Judo-Łódź
MU20-81
7.
Jan GORZELAK
KS Judo Tigers Wrocław
MU20-90
-
Alicja GOWARZEWSKA
AZS AWF Katowice
WU20-57
-
Laura GRUSZCZYŃSKA
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
WU20-63
-
Karina GRZYWACZ
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
WU20-44
2.
Wojciech GRĄDZKI
AZS AWF Katowice
MU20-73
2.
Jakub GWIAZDA
AZS AWF Warszawa
MU20-90
5.
Karolina GŁOGOWSKA
GKS Czarni Bytom
WU20-70
5.
Dawid HYPTA
MKS Juvenia Wrocław
MU20-60
3.
Martyna IHAS
SS Dąb Dębowiec
WU20-48
3.
Dmitrij JANCZYLIK
UKS Galeon Gdynia
MU20-90
1.
Aleksandra JANECZKO
UKJ ARCUS Warszawa
WU20-52
2.
Aleksander JANKOWSKI
KS Start Radom
MU20-81
-
Michał JANUŚ
MKS Chełm
MU20-60
-
Olga JARMUŻ
Power Duck Akademia Judo Pozna
WU20-52
3.
Weronika JAWORSKA
KS Judo Gwardia Koszalin
WU20+78
5.
Dominik JAWORSKI
Klub Judo AZS Opole
MU20+100
7.
Karol JEWTUCH
PKS OLIMPIA Poznań
MU20-90
2.
Michał JĘDRZEJCZYK
PKS GWARDIA Szczytno
MU20+100
3.
Daniel JĘDRZEJEWSKI
KS Judo Gwardia Koszalin
MU20+100
7.
Maks KADŁUBOWSKI
AZS AWF Warszawa
MU20-73
-
Martyna KAJOCH
UKS Junior w Lipnie
WU20-70
-
Anna KALETA
UKS Judo Wolbrom
WU20-70
7.
Kacper KARAŚ
TS Wisła Kraków
MU20-81
5.
Filip KARCZYK
UKS Praskie Centrum Sportu War
MU20-90
3.
Jakub KARPOWICZ
UKS Galeon Gdynia
MU20-90
-
Kajetan KASPRZYK
UKS Kodokan Toruń
MU20-66
-
Wojciech KAZIMIERCZAK
KS Yawara Warszawa
MU20-60
-
MURAZ KHUDOEV
GKS ,,Olimpia Grudziądz
MU20-73
-
Anton KLEINOS
UKJ Ryś Warszawa
MU20-60
5.
Karol KNAPIK
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
MU20-66
-
Natalia KOBUS
UKJ ARCUS Warszawa
WU20-70
3.
Filip KOCIMA
AZS AWF Katowice
MU20-66
-
Albin KOCIOŁ
TS Wisła Kraków
MU20-100
1.
Katarzyna KOLBUSZ
GKS Czarni Bytom
WU20-57
7.
Aleksandra KONOPKA
AZS AWF Katowice
WU20-63
7.
PIOTR KOPEĆ
MKS Juvenia Wrocław
MU20-66
-
Wojciech KORDYALIK
WKS Śląsk Wrocław
MU20+100
1.
Bogdan KORNIJCZUK
KS Judo Hejnał Kęty
MU20-60
-
Kamil KOS
WKS Gwardia Warszawa
MU20-81
-
Remigiusz KOSTRZEWA
UKS SPARTA SŁAWA Sława
MU20+100
5.
CEZARY KOTWICKI
MKS Juvenia Wrocław
MU20-81
-
Michał KOWALCZYK
UKJ Ryś Warszawa
MU20-66
1.
Fabian KOWALSKI
AZS AWF Katowice
MU20+100
2.
Marcin KOWALSKI
UKJ Lemur Warszawa
MU20-73
3.
Natalia KOZŁOWSKA
UKS Judo Wolbrom
WU20-57
-
Mateusz KOZŁOWSKI
Klub Judo AZS Opole
MU20-73
5.
Daniel KREMPEĆ
UKJ Millenium Rzeszów
MU20-90
5.
Natalia KROPSKA
GKS Czarni Bytom
WU20-63
1.
Dominik KRÓL
UKS Judo Wolbrom
MU20-73
7.
KS GWARDIA WARSZAWA
MIXED
5.
+70 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
+90 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
-57 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
-70 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
-73 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
-90 KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
EXTRA KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
KS GWARDIA WARSZAWA
-
Filip KUBIAK
Power Duck Akademia Judo Pozna
MU20-73
-
Kacper KUBIAK
Power Duck Akademia Judo Pozna
MU20-90
3.
Nikodem KUBIAK
AZS-AWF Poznań
MU20-100
3.
Jakub KUBICKI
UKS Olimp Nowa Sól
MU20-60
-
Karol KUCZERA
Polonia Rybnik
MU20-66
-
Jan KUJAWA
TKS Judo Toruń
MU20-100
-
Marta KURAŚ
UKS Judo Wolbrom
WU20-52
1.
Adam KUĆMIERZ
Klub Judo AZS Opole
MU20-100
5.
Gabriela KWAŚNY
UKS ASW-Judo Jasło
WU20-57
7.
Antonina KĘDZIA
UKS Szóstka Rawicz
WU20-78
5.
Aleksandra KĘDZIERSKA
TKS Judo Toruń
WU20-78
7.
Jakub KĘDZIERSKI
KS Akademia Sparta Skoczów
MU20-55
-
Justyna LENARCIAK
UKS Opty Gdynia
WU20-52
7.
ŁUKASZ LENKIEWICZ
MKS Juvenia Wrocław
MU20-100
-
Amadeusz LEWANDOWICZ
UKS Olimp Nowa Sól
MU20+100
5.
Piotr LITWIN
KS AZS AWF Wrocław
MU20-81
5.
Olaf LOSKA
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
MU20-66
3.
Kacper MACIEJEWSKI
Akademia Judo KS Warszawa
MU20-81
-
Sebastian MAKOWSKI
UKS Olimpia-Judo Elbląg
MU20-73
-
Jakub MALINOWSKI
WSS Winner Wrocław
MU20-55
-
Rozalia MARTYNÓW
UKS Olimp Nowa Sól
WU20-78
1.
Maciej MATCZAK
Klub Judo Boa Warszawa
MU20-55
-
Michał MATCZAK
Klub Judo Boa Warszawa
MU20-55
-
Grzegorz MATKOWSKI
TS Gwardia Opole
MU20-66
-
Igor MATUSIAK
UKJ Yuko Józefów
MU20-73
5.
Aleksandra MATUSZEK
WKS Śląsk Wrocław
WU20-78
-
Paweł MAZUR
UKS Tomita Elbląg
MU20-73
-
Dawid MECHOWSKI
UKS Conrad Gdańsk
MU20-90
7.
Martyna MIKOŁAJCZYK
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
WU20-63
5.
MKS JUVENIA WROCŁAW
MIXED
2.
+70 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
+90 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
-57 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
-70 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
-73 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
-90 MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
EXTRA MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
MKS JUVENIA WROCŁAW
-
Piotr MUSZYŃSKI
Power Duck Akademia Judo Pozna
MU20-81
-
Alicja MYŚLIWIEC
Klub Judo AZS Opole
WU20-57
-
Martyna NOLEWAJKA
GKS Czarni Bytom
WU20-78
3.
Oliwia NOSEK
JUDO TORA Wierzchosławice
WU20-48
7.
Natalia NOWACZYK
Power Duck Akademia Judo Pozna
WU20-78
3.
Łucja OBAL
UKS Halinów Team Halinów
WU20-57
1.
Adam OLAY-FERNANDEZ
UKS Praskie Centrum Sportu War
MU20-60
5.
Nicole OLEJNICZAK
AZS-AWF Poznań
WU20-78
7.
Monika OLEJNIK
Power Duck Akademia Judo Pozna
WU20-52
-
Artur OLKOWSKI
Akademia Sportu TORA Bydgoszcz
MU20-73
-
Kaja ORZECHOWSKA
KS Budowlani Sosnowiec
WU20+78
4.
Mateusz OSOWSKI
KS Start Radom
MU20-60
-
Jakub OSTAFIŃSKI
UKS Arashi Łódź
MU20-81
-
Jakub PANKOWSKI
Klub Judo AZS Opole
MU20-81
1.
Marcin PARDO
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
MU20-90
7.
Hubert PASIECZYŃSKI
UKJ Lemur Warszawa
MU20-81
7.
Wojciech PASIEKA
Polonia Rybnik
MU20-66
-
Mateusz PASTUSZEK
MKS Juvenia Wrocław
MU20-81
-
Maksim PAVLOVSKIJ
K.S.Akademia Judo-Łódź
MU20-66
-
Wiktoria PAWLAK
TS Gwardia Opole
WU20-63
7.
Mikołaj PAZIEWSKI
TKS Judo Toruń
MU20-100
2.
Agata PAŁKA
UKS Olimp Nowa Sól
WU20-70
-
Konstancja PERAJSKA
UKS Narew Łapy
WU20-78
5.
Adrian PEŁKA
WKS Gwardia Warszawa
MU20-81
2.
Dawid PIETRAS
MKS Pałac Młodzieży - Łódź
MU20-73
-
Zuzanna PIETRZAK
UKS Olimp Nowa Sól
WU20-48
5.
Radosław PINTARA
UKJ Ryś Warszawa
MU20-73
-
Aleksandra POLKOWSKA
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiec
WU20-48
2.
Dominik POPIELARZ
UKS FENIKS Bytom
MU20-90
-
Jakub PROKOPCZUK
UKJ Yuko Józefów
MU20-81
-
Szymon PRZYBYLSKI
LKS Szubinianka Szubin
MU20-66
2.
Paweł PRZYBYŁ
WSS Winner Wrocław
MU20-66
-
PowerDuckAJPoznan
MIXED
1.
+70 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
+90 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
-57 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
-70 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
-73 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
-90 PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
EXTRA PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
PowerDuckAJPoznan
-
PowerDuckAJPoznan2
MIXED
5.
+70 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
+90 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
-57 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
-70 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
-73 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
-90 PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
EXTRA PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
PowerDuckAJPoznan2
-
Mateusz PŁAWECKI
T.S.MOSiR Bochnia
MU20-81
-
Konrad PŁÓCIENNIK
UKS Dwunastka Leszno
MU20-90
-
Aleksander RACZEK
MKS Juvenia Wrocław
MU20-73
3.
Lucjan RAWIAK
WSS Winner Wrocław
MU20-73
-
Kacper ROLA
KS Start Radom
MU20-55
2.
Maciej ROMBEL
UKJ ASzWoj Warszawa
MU20-55
3.
Joanna ROPIŃSKA
KS Yawara Warszawa
WU20-52
5.
Michał RYBARCZYK
UKJ Lemur Warszawa
MU20-66
-
Rafał SCHABOWSKI
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
MU20-100
7.
Jakub SERWATKA
UKS 6 Piła
MU20-90
-
Vitalii SHULHA
KS Gwardia Łódź
MU20-60
7.
Emilia SKARBEK
Akademia Sportu TORA Bydgoszcz
WU20-52
5.
Dominik SKOWYRA
KS AZS AWFiS Gdańsk
MU20-73
-
Katarzyna SOBIERAJSKA
AZS UW Warszawa
WU20-70
1.
Izabella SOCHA
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
WU20-57
3.
Aleksandra SOKOŁOWSKA
SAFARI 152 Warszawa
WU20-63
2.
Alicja SOKOŁOWSKA
UKJ Yuko Józefów
WU20+78
3.
Albert SOWA
UKJ ASzWoj Warszawa
MU20+100
3.
Nikodem STASZAK
ULKS IPPON Jarocin
MU20-73
-
Adam STODOLSKI
UKS Leśnik Kaczory
MU20-73
1.
Natalia STOKŁOSA
Power Duck Akademia Judo Pozna
WU20-48
5.
SZYMON STROJEC
Gwardia Wrocław
MU20-100
7.
Mikołaj STRZELCZYK
UKJ Ryś Warszawa
MU20-66
-
Weronika STYRCZ
UKS Arashi Łódź
WU20-48
3.
Jakub SUBSTELNY
UKS Judo Wolbrom
MU20-55
5.
Ksawery SYNAK
UKS KOSAI Judo Elbląg
MU20-73
-
Agata SZAFRAN
Power Duck Akademia Judo Pozna
WU20-63
3.
Bartosz SZANIAWSKI
KS AZS AWFiS Gdańsk
MU20-81
3.
Nikola SZLACHTA
KS AZS AWF Wrocław
WU20-52
3.
Paulina SZLACHTA
KS AZS AWF Wrocław
WU20-48
1.
Gracjan SZLEJA
MKS Truso Elbląg
MU20-60
7.
Łukasz SZOŁTYSIK
UKS Judo AHINSA Tarnowskie Gór
MU20-55
7.
Kamil SZYMANOWSKI
Power Duck Akademia Judo Pozna
MU20-81
-
Szymon SZYMAŃSKI
UKJ Yuko Józefów
MU20-66
3.
Maciej SZYNALSKI
WKS Śląsk Wrocław
MU20-81
-
Franciszek SŁAWIŃSKI
AZS UW Warszawa
MU20-81
-
Ivan TEREKHOV
KS Gwardia Łódź
MU20-81
3.
Paweł TYLEK
Klub Judo AZS Opole
MU20-60
1.
Maciej TYMIEC
UKS 6 Piła
MU20-81
-
Jagoda TĄTA
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
WU20-57
3.
UKS 6 PIŁA
MIXED
3.
+70 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
+90 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
-57 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
-70 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
-73 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
-90 UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
EXTRA UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
UKS 6 PIŁA
-
UKS OLIMP NOWA SÓL
MIXED
3.
+70 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
+90 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
-57 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
-70 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
-73 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
-90 UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
EXTRA UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
UKS OLIMP NOWA SÓL
-
Serhii VOSTRENKOV
UKS Olimp Nowa Sól
MU20-73
-
Wiktoria WALCZYK
GKS Czarni Bytom
WU20-63
5.
Arkadiusz WANISZEWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU20-60
-
Jakub WICHŁACZ
Bytowski Klub Sportów Walki Bytów
MU20+100
-
Bartłomiej WIEWIÓRA
UMKS Żak Kielce
MU20-73
-
Wojciech WITALIS
GKS Czarni Bytom
MU20-66
7.
Bartłomiej WITKOWSKI
UKS Judo Kraków Kraków
MU20-73
-
Jakub WITKOWSKI
Judo Legia Warszawa
MU20-73
7.
Mateusz WIŚNIEWSKI
PTS Gwardia Bydgoszcz
MU20-55
3.
Kacper WOJCIECHOWSKI
UKS Praskie Centrum Sportu War
MU20-100
3.
Wojciech WOJCIECHOWSKI
KS Judo Gwardia Koszalin
MU20-66
-
Wiktor WOJTALEWICZ
UKS Kodokan Toruń
MU20-90
-
Kinga WOLSZCZAK
WKS Śląsk Wrocław
WU20+78
1.
Paulina WOŹNIAK
MKS Juvenia Wrocław
WU20-57
5.
Oliwia WOŹNICZKA
MKS Juvenia Wrocław
WU20-78
2.
Natalia WSZOŁEK
WKS Śląsk Wrocław
WU20-70
3.
Michał WYSOCKI
UKJ ASzWoj Warszawa
MU20-66
5.
Jakub WĘSIERSKI
GKS ,,Olimpia Grudziądz
MU20-100
-
Maciej ZAJKOWSKI
KS AZS AWF Wrocław
MU20-73
-
DAWID ZALAS
MKS Juvenia Wrocław
MU20-73
-
PAULINA ZARYCHTA
MKS Juvenia Wrocław
WU20-70
2.
Krystian ZAWICKI
AZS UW Warszawa
MU20-90
-
Grzegorz ZDRADA
TS Gwardia Olsztyn
MU20-73
-
PIOTR ZENDER
MKS Juvenia Wrocław
MU20-66
5.
Kacper ZGRAJKA
UKS SPARTAKUS Lublin
MU20-66
7.
Tomasz ZIELSKI
AZS AWF Katowice
MU20-60
3.
Aleksandra ZIOB
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
WU20-52
7.
Jakub ZIÓŁKOWSKI
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
MU20-66
-
Marcin ZWIERZYŃSKI
JUDO TORA Wierzchosławice
MU20-66
-
Zuzanna ŁOGOŻNA
Polonia Rybnik
WU20-57
2.
Anika ŁOZIŃSKA
Klub Judo Samuraj Koszalin
WU20-63
3.
MIchał ŁUKASIK
UKS Opty Gdynia
MU20-55
-
Anna ŁUKASZEWICZ
AZS UW Warszawa
WU20-57
-
Michał ŁYSIAK
KS AZS AWF Wrocław
MU20-81
-
Maria ŁĘTKOWSKA
UKS 15 Krosno
WU20+78
2.
Krzysztof ŚLIWA
WSS Winner Wrocław
MU20-73
-
Paulina ŻEMŁA
MKS Juvenia Wrocław
WU20-57
5.
Aleksander ŻMUDA
UKS Olimpia-Judo Elbląg
MU20-66
-
Jakub ŻMUDZIŃSKI
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
MU20-100
5.
Zuzanna ŻOCHOWSKA
UKS Conrad Gdańsk
WU20-70
7.