OOM W JUDO 23-24.10.2020 ZAMOŚĆ
Results
Competitors
Medals
Statistics
Next fights
Coach
Categories
F-40
F-44
F-48
F-52
F-57
F-63
F-70
F+70
M-46
M-50
M-55
M-60
M-66
M-73
M-81
M-90
M+90
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
ALWAQEDI MUKHTAR
?
MKS Truso Elbląg
M-50
5.
AMBROŻY BARTOSZ
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-73
5.
ANTONIEWICZ JAN
?
UKS Judo Tuliszków
M-90
7.
ANTONIEWICZ JULIA
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
F-57
-
ARTYSZUK JACEK
?
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
M-55
-
ASTRAMOWICZ PIOTR
?
TS Wisła Kraków
M-50
-
AZIZOVA YANA
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
F-57
-
BABCZYŃSKA ALEKSANDRA
?
UKS Jasiołeczka Świerzowa Pols
F-44
5.
BABIRECKI GRZEGORZ
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-66
-
BACZYŃSKI BARTOSZ
?
UKS Wisła Centrum Wisła
M-90
5.
BADURA DANIELA
?
GKS Czarni Bytom
F-57
1.
BALCEROWSKI ALAN
?
UKS Conrad Gdańsk
M-66
-
BANASZCZAK ŁUKASZ
?
GKS Czarni Bytom
M-81
3.
BANASZEK ZUZANNA
?
AZS UW Warszawa
F-70
2.
BARON WIKTORIA
?
GKS Czarni Bytom
F-70
3.
BARTNIKIEWICZ KAMIL
?
MKS Juvenia Wrocław
M-50
7.
BARTOSIK KINGA
?
T.S.MOSiR Bochnia
F-57
-
BASIŃSKI JAN
?
UKS Gimnazjon Suchy Las
M-50
-
BEDNARZ ANNA
?
UKS 15 Krosno
F-63
2.
BENTKOWSKI ŁUKASZ
?
Yamabushi Zakopane
M+90
-
BIEDRZYCKI HUBERT
?
UKS Conrad Gdańsk
M-55
3.
BIELECKI JAKUB
?
"WKS ""Flota"" Gdynia"
M-73
7.
BOGDANIUK JAKUB
?
UKS Halinów Team Halinów
M-90
1.
BOGUSZ STANISŁAW
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-73
-
BOLAK MICHAŁ
?
"Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe ""Winner"" Wrocła
M-60
-
BONANATY KACPER
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
M-73
-
BUDZISZ AMELIA
?
GKS Czarni Bytom
F-44
2.
BULANDA JULIA
?
GKS Czarni Bytom
F-57
-
BĘBEN FILIP
?
UKS 15 Krosno
M-90
-
BŁOŃSKI KACPER
?
UKS Galeon Gdynia
M-60
-
CHMIELEWSKA KINGA
?
GKS Czarni Bytom
F-48
5.
CHROMIK GRZEGORZ
?
UKS Dwójka Tarnowskie Góry
M-73
-
CHUDZIK MAKSYMILIAN
?
"Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe ""Winner"" Wrocła
M-60
-
CHUDZIK MATEUSZ
?
"Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe ""Winner"" Wrocła
M-66
-
CHWISTEK PIOTR
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
CHYBCZYŃSKI KASPER
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-55
-
CIESIELSKA NINA
?
UKS SPARTA SŁAWA Sława
F-70
7.
CZADO PATRYK
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-66
-
CZWAKIEL ALEKSANDRA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-57
-
DANIELUK PIOTR
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-73
5.
DERA MARIA
?
TS Wisła Kraków
F-63
-
DEREŃ ADRIAN
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-66
-
DODAJEWSKI WIKTOR
?
PKS GWARDIA Szczytno
M-81
-
DOLATA MIKOŁAJ
?
"Uczniowski Klub Sportowy ""Dębiec"" Poznań"
M-81
-
DRYJAŃSKA JADWIGA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-57
3.
DRZEMICKA ALEKSANDRA
?
"Wrocławskie Stowarzyszenie Sportowe ""Winner"" Wrocła
F-57
-
DUDZIK KACPER
?
"UKS ""Akademia Judo Rzeszów"" Rzeszów"
M-46
1.
DŻUSAJEW MICHAŁ
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-73
-
FITYKA MATEUSZ
?
GKS Czarni Bytom
M-55
5.
GALICKA NATALIA
?
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI
F-44
3.
GARUS JAKUB
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
M-60
-
GIEMBICKI JAROSŁAW
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-73
-
GLUBIAK MARTYNA
?
GKS Czarni Bytom
F-63
1.
GOLĘDZINOWSKI JAKUB
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-60
-
GONSIOR EMILIA
?
Klub Judo AZS Opole
F+70
3.
GOŁOJUCH KATARZYNA
?
TS Judo Gryf Słupsk
F-52
7.
GRABOWSKA WIKTORIA
?
Akademia Sportu TORA Bydgoszcz
F-57
-
GRUCHALSKI BARTOSZ
?
Klub Judo AZS Opole
M-60
-
GRUDZIŃSKA JOANNA
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olszty
F+70
5.
GRZEGORCZYK KACPER
?
MKS Juvenia Wrocław
M+90
3.
GRZEGORCZYK PATRYK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-81
-
HALKE MAJA
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
F-52
-
HALSTIAN EDHAR
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-73
-
HORZELA NATALIA
?
"UKS Judo ""AHINSA"" Tarnowski
F+70
7.
HUZENKO MYKYTA
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-66
7.
HYNEK NINA
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
F-63
3.
IGNASIAK KSAWERY
?
UKS Conrad Gdańsk
M-60
1.
JAGIEŁŁO EMILIA
?
JUDO TORA Wierzchosławice
F-57
3.
JAKUBOWSKI PAWEŁ
?
UKJ CHAMPION Warszawa
M-60
-
JANKOWSKI JAKUB
?
"TKS ""Judo"" Toruń"
M+90
-
JANKOWSKI WIKTOR
?
KS Start Radom
M+90
3.
JARKOWSKA ALEKSANDRA
?
UKS Gimnazjon Suchy Las
F-57
-
JESIONEK BRUNO
?
MUKS KOKORO Łódź
M-66
5.
JESIOTR MICHAŁ
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-66
5.
JĘCZ WIKTORIA
?
AZS UW Warszawa
F-63
5.
KAMIŃSKA NIKOLA
?
AKS Strzegom
F+70
7.
KIELESIŃSKI JAKUB
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-81
-
KLIMCZAK KINGA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-52
1.
KLOP AMELIA
?
GKS Czarni Bytom
F-70
5.
KNITER KINGA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-63
-
KOBYŁECKI MARCEL
?
GKS Czarni Bytom
M+90
5.
KOCIMSKA JULIA
?
UKS Judo Tuliszków
F-48
5.
KOHUT NAZAR
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-55
-
KOLOS JAKUB
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-66
-
KONASIUK DANIEL
?
MKJ Lublinianka-Team Lublin
M-55
-
KONFISZ AMELIA
?
Klub Judo AZS Opole
F-57
7.
KOTLEWSKI RAFAŁ
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-81
1.
KOTLIK MARCIN
?
UKS Conrad Gdańsk
M-60
7.
KOVBASIUK OLEKSANDR
?
MUKS KOKORO Łódź
M-66
3.
KOWALEWSKA ALEKSANDRA
?
Klub Sportowy Nastula Club War
F-70
1.
KOZIOŁEK WOJCIECH
?
UKS Dwójka Rydułtowy
M-66
-
KOŚ ZUZANNA
?
UKS 15 Krosno
F-52
7.
KOŻUCH OLIWIA
?
GKS Czarni Bytom
F-44
3.
KRZYKAWSKA SONIA
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
F-52
-
KRZYSZTOF KLIMKIEWICZ
?
UKS Judo Kraków Kraków
M-66
-
KUBIAK DAMIAN
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-90
3.
KUCHARSKA MARTYNA
?
Gwardia Bielsko-Biała
F-70
-
KUCZYŃSKI JAKUB
?
UKS Conrad Gdańsk
M-66
2.
KULIK MARTYNA
?
UKS Tomita Elbląg
F-57
-
KULINYCH DANYLO
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-55
2.
KULWAS OLAF
?
TS Judo Gryf Słupsk
M-81
-
KUTS BOHDAN
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-60
5.
KUTYŁA OLIWIA
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
F-52
2.
KUŹMA DOMINIKA
?
UKS Galeon Gdynia
F-70
3.
LASKOWSKI PATRYK
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-66
-
LENARCZYK ANGELIKA
?
UKS Opty Gdynia
F-57
-
LEONTIEV VLADYSLAV
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-50
1.
LEWANDOWSKI WIKTOR
?
MKS Olimpijczyk Włocławek
M-81
-
LINKOWSKA KAROLINA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-63
-
LOSIAK NORBERT
?
UKS Olimp Nowa Sól
M-81
2.
MAGDZIŃSKI KRZYSZTOF
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-73
-
MAJEWSKI ADAM
?
"UKJ ""ASzWoj Warszawa"" Warsz
M-81
3.
MARUSZAK DOMINIKA
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-63
-
MASALSKI MICHAŁ
?
HKS Żubr Hajnówka
M-81
-
MATYKIEWICZ WIKTOR
?
T.S.MOSiR Bochnia
M-81
-
MAŁACHA JUSTYNA
?
LKS Szubinianka Szubin
F-57
-
MAŁACZYŃSKI FILIP
?
GKS Czarni Bytom
M-60
-
MAŁCZYK WOJCIECH
?
TS Wisła Kraków
M-90
-
MAŁECKI ADAM
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Kos
M-73
3.
MAŁOLEPSZY ADAM
?
UKS Halinów Team Halinów
M-50
5.
MAŁOLEPSZY JAKUB
?
UKS Halinów Team Halinów
M-55
1.
MICHALSKA JULIA
?
"GKS ,,Olimpia"" Grudziądz"
F-63
5.
MICHNA KAMIL
?
GKS Czarni Bytom
M-55
5.
MIKA WIKTOR
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-90
3.
MIKOŁAJCZAK ZUZANNA
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Kos
F+70
3.
MIKOŁAJCZYK KATARZYNA
?
TS Judo Gryf Słupsk
F+70
5.
MIZIN VLADYSLAV
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-73
-
MOHYLNYI DAWID
?
GKS Czarni Bytom
M-60
3.
MORMAN BARTŁOMIEJ
?
WKS Gwardia Warszawa
M+90
-
MOSKWA MACIEJ
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-60
-
MOĆKUN BARTOSZ
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
M-81
-
MROZEK JAKUB
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-90
-
MUSZYŃSKA PAULINA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F+70
1.
MYSZKOWSKI MIŁOSZ
?
UKS Ippon MDK Kutno
M-73
-
NACZYŃSKI BARTOSZ
?
UKS Dwójka Rydułtowy
M-60
2.
NOWAKOWSKI JAKUB
?
UKS Kodokan Toruń
M-90
2.
NOWOK OLIWIER
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
M-55
3.
OKUNIEWICZ JAKUB
?
GKS Czarni Bytom
M-60
5.
OLBRICH KRYSTYNA
?
GKS Czarni Bytom
F-70
-
OLCZAK KAROL
?
LUKS Jusport Justynów
M+90
7.
OLEKSY MATEUSZ
?
GKS Czarni Bytom
M-90
7.
OLSZEWSKI DAWID
?
MKS Juvenia Wrocław
M-73
-
ONYSK OLIWIA
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
F-44
1.
PAŚ DOMINIK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
PEC JAKUB
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-66
1.
PETRYKA IGOR
?
AZS AWF Katowice
M-60
3.
PIECHOTA STANISŁAW
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-50
3.
PIETRUSZYŃSKA JULIA
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
F-52
-
PIOTROWSKA NATALIA
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
F-52
5.
PITNER ALEX
?
MKS Juvenia Wrocław
M-60
-
PODOLAK NATALIA
?
UKJ Legion Zamość
F-52
5.
POLASIAK WIKTORIA
?
KS Judo Tigers Wrocław
F-52
-
PONTEK AGATA
?
AZS AWF Katowice
F-63
-
POPAL ADRIAN
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-66
7.
POPRAWSKA NATALIA
?
UKS Judo Tuliszków
F-63
-
POTERAŁA GRACJAN
?
MKS Juvenia Wrocław
M-90
-
PROKOPIUK MATEUSZ
?
Klub Judo Politechniki Białost
M-60
-
PRYMAS TOMASZ
?
GKS Czarni Bytom
M-81
-
PRZEŹDZIECKA MARTA
?
SAFARI 152 Warszawa
F-63
-
PTAK WIKTORIA
?
AZS UW Warszawa
F-57
-
RADZIK ANDRZEJ
?
Klub Judo AZS Opole
M+90
2.
RADZISZEWSKI KAJETAN
?
UKS Conrad Gdańsk
M-60
-
RADZIUSZ SZYMON
?
UKS Ósemka Nowa Sól
M-81
-
RATAJCZAK HUBERT
?
UKS Olimp Nowa Sól
M-55
-
RODZIAK PATRYCJA
?
ULKS IPPON Jarocin
F+70
-
ROGALSKI OSKAR
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-73
2.
ROMANIEC JAN
?
GKS Czarni Bytom
M-73
-
ROMANIUK MARCELINA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-70
-
ROSA KAROLINA
?
GKS Czarni Bytom
F-48
3.
ROSIŃSKA JULIA
?
UKS 10 Bydgoszcz
F-70
7.
ROZOWSKA MAŁGORZATA
?
KS Błękitni Tarnów
F-57
-
RYBICKI SEBASTIAN
?
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
M-81
-
RYMKEVYCH HEORHII
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-66
-
SADOWSKI MATEUSZ
?
"WKS ""Flota"" Gdynia"
M-73
-
SAWCZUK MONIKA
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczó
F+70
-
SENDŁAK MARTIN
?
UKJ Legion Zamość
M-60
-
SHKROMYDA ARTUR
?
MUKS KOKORO Łódź
M-73
-
SIKORA MAŁGORZATA
?
UKS Grot Kraków
F-63
-
SIKORSKA DOMINIKA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-57
-
SKYBA YELYZAVETA
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
F-70
-
SMAGA JAKUB
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
M-81
5.
SOJAK ŁUKASZ
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
M-90
5.
SORDYL JAKUB
?
UKS Galeon Gdynia
M+90
1.
STARZYK HUBERT
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
M-81
-
STAŃCZEWSKI SERGIUSZ
?
UKS Kodokan Toruń
M-60
7.
STRZELCZYK KAROL
?
Klub Judo AZS Opole
M-66
-
STUDNICKI IGNACY
?
AZS AWF Gorzów Wlkp.
M-81
-
SURDEL PAWEŁ
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-50
7.
SYSKA AGATA
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-52
3.
SYWANYCZ MARIA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-57
5.
SZADEJKO BARTŁOMIEJ
?
UKS Conrad Gdańsk
M-73
3.
SZANIAWSKA MARTYNA
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-70
5.
SZOPA MIKOŁAJ
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-60
-
SZULC ALEKSANDRA
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Kos
F-48
1.
SZULC WOJCIECH
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Kos
M+90
7.
SZULIK DAWID
?
Polonia Rybnik
M-73
1.
SZURAKOWSKI OSKAR
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-66
-
SZYMONIK KRYSTIAN
?
Gwardia Bielsko-Biała
M-60
-
TARASENKO YEVHEN
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-66
3.
TERESIŃSKI GRZEGORZ
?
KUMA Judo Warszawa
M+90
5.
TOMASZEWSKI BARTOSZ
?
UKS 10 Bydgoszcz
M-81
-
TOMCZYK DAWID
?
KS KUZUSHI Kielce
M-90
-
TORCHINAVA TAMARA
?
KS Judo Tigers Wrocław
F-57
-
TUREK ALEKSANDRA
?
UKS Judo Kraków Kraków
F+70
2.
TWARDOWSKA MARTA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-57
7.
TYTOŃ WIKTORIA
?
Akademia Judo Szczecin Szczecin
F-63
-
TĘCZA EWA
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
F-63
-
URBANOWICZ ZUZANNA
?
UKS Kodokan Toruń
F-48
7.
VANYAN BIANKA
?
"TKS ""Judo"" Toruń"
F-70
-
VASYLIUSHKO YAROSLAV
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-73
-
VRUBLEVSKYI DANIIL
?
MKS Juvenia Wrocław
M-60
-
WAHL FILIP
?
GKS Czarni Bytom
M-73
-
WALENDZIK JULIA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-44
5.
WALIGÓRA JAN
?
UKS Gimnazjon Suchy Las
M+90
-
WANTUCH FILIP
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
M-66
-
WAŁĘSA ALICJA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-52
-
WENZEL ALEKSANDRA
?
AZS UW Warszawa
F-52
3.
WILEŃSKA MAJA
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
F-63
-
WISNIEWSKA ROKSANA
?
UKS Pohl Judo Przemęt
F-63
-
WITANOWSKA ALICJA
?
UKS Arashi Łódź
F-63
-
WIWATOWSKI BARTOSZ
?
UKS Kodokan Toruń
M-50
2.
WIŚNIEWSKA JULIA
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
F-63
7.
WOŁOSZYN MATEUSZ
?
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
M-50
3.
WOŁOSZYN MONIKA
?
UKS Tomita Elbląg
F-63
3.
WOŚ MAŁGORZATA
?
"UKS Judo ""AHINSA"" Tarnowski
F-63
7.
WOŹNIAK ZUZANNA
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
F-48
2.
WĄSIKOWSKI MICHAŁ
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-73
7.
WĄTOREK OLIWIA
?
T.S.MOSiR Bochnia
F-57
2.
ZACZKIEWICZ ALEKSANDRA
?
TS Wisła Kraków
F-52
-
ZAKRZEWSKA ANNA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-40
1.
ZAWADZKI PATRYK
?
GKS Czarni Bytom
M-55
-
ZAWIDZKI JAN
?
UKJ Ryś Warszawa
M-81
5.
ZAWISTOWSKI FRANEK
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-81
7.
ZDANOWSKI ERYK
?
UKJ ARCUS Warszawa
M-55
7.
ZHURBA YAROSLAV
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-55
7.
ZIELIŃSKI JACEK
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-81
7.
ŁOBIŃSKA IGA
?
KS Judo REI Świdnik Świdnik
F+70
-
ŁUKASZEWICZ NATALIA
?
AZS UW Warszawa
F-57
5.
ŚLĄZOK WIKTORIA
?
GKS Czarni Bytom
F-48
3.
ŚWIERCZEK JAKUB
?
KS Błękitni Tarnów
M-66
-
ŻAKOWSKI MAKSYMILIAN
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-73
-