PP JUNIORÓW/EK 27.02.2021 OPOLE
Results
Competitors
Medals
Statistics
Next fights
Coach
Categories
F-44
F-48
F-52
F-57
F-63
F-70
F-78
F+78
M-55
M-60
M-66
M-73
M-81
M-90
M-100
M+100
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
ALWAQEDI Mukhtar
2.kyu
MKS Truso Elbląg
M-55
5.
ALWAQEDI Nada
1.kyu
MKS Truso Elbląg
F-48
3.
AMBROŻY Bartosz
2.kyu
UKS Orkan Sochaczew
M-81
-
ANTKOWICZ Wojciech
3.kyu
UKS AJ Rzeszów
M-66
-
ANTONIEWICZ Julia
4.kyu
MKS PM Katowice
F-57
-
AZIZOVA Yana
2.kyu
KS Gwardia Łódź
F-63
7.
BABIRECKI Grzegorz
1.kyu
KJ Samuraj Koszalin
M-66
7.
BEDNAREK Leon
2.kyu
WKS Gwardia Warszawa
M-73
-
BIELIŃSKI Filip
1.kyu
KSJ Gwardia Koszalin
M-66
2.
BIEŃKOWSKI Patryk
1.kyu
MKS Truso Elbląg
M-100
-
BILIŃSKA Wiktoria
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-57
-
BOGDAŃSKI FILIP
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-73
-
BOGDAŃSKI Teodor
3.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-55
-
BONANATY Kacper
3.kyu
KSJ Czechowice-Dziedzice
M-73
-
BORZĘCKI Bartosz
1.dan
UKJ Ryś Warszawa
M-81
1.
BRACHMAN Agnieszka
2.kyu
TS Gwardia Opole
F-57
-
BRZYŃSKA Martyna
1.kyu
UKS Smecz Pobiedziska
F-63
3.
BUNKIEWICZ Adam
2.kyu
KJ AZS Opole
M-73
-
BĘTKOWSKI Antoni
2.kyu
KS KUZUSHI Kielce
M-73
-
BŁACHA Mateusz
3.kyu
KJ Koka Jastrzebie
M-73
-
BŁASIK Wiktor
2.kyu
UKS Judo Wolbrom
M-73
-
BŁASZCZAK Igor
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-60
3.
CALIŃSKI Aleksy
3.kyu
KS MaKo Judo Wrocław
M-66
-
CEBIENIAK Oliwia
1.kyu
UKS 6 Piła
F+78
2.
CHROMIK Grzegorz
2.kyu
UKS 2 Tarnowskie Góry
M-73
-
CHRYŚCINA Adam
2.kyu
IKIZAMA Warszawa
M-66
-
CHWISTEK Piotr
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
CIECIORKO Krzysztof
3.kyu
KS Judo Tigers Wrocław
M-66
-
CIESIELSKA Nina
3.kyu
UKS SPARTA SŁAWA Sława
F-78
3.
DANILOWSKI Kacper
2.kyu
AZS-UKW Bydgoszcz
M-81
-
DOBOSZ Alicja
2.kyu
KSJ Hejnał Kęty
F-63
-
DRYGAŁA Wojciech
1.kyu
UKS 6 Piła
M-60
-
DUDZIK Kacper
4.kyu
UKS AJ Rzeszów
M-55
7.
DYGA Piotr
1.kyu
AZS UW Warszawa
M-100
2.
DZIERŻEK Konrad
1.kyu
UKS Narew Łapy
M-73
-
EIDUKS Aleksander
1.kyu
AZS UW Warszawa
M-81
7.
FILIPOWICZ Dominik
1.kyu
UKS Tomita Elbląg
M-73
-
GABOR Kacper
2.kyu
UKS Judo Wolbrom
M-60
-
GAJDAMAKIN Kaja
1.kyu
GKS Czarni Bytom
F-48
-
GALICKA Natalia
2.kyu
UKS UKEMI Judo Wolbrom
F-48
7.
GONSIOR Emilia
2.kyu
KJ AZS Opole
F-78
5.
GOWARZEWSKA Alicja
1.kyu
AZS AWF Katowice
F-57
1.
GOŁOJUCH Katarzyna
2.kyu
TS Judo Gryf Słupsk
F-48
7.
GRELA Filip
1.kyu
AZS AWF Katowice
M-66
-
GROJEC Mateusz
1.kyu
UKS UKEMI Judo Wolbrom
M-73
-
GRUCHALSKI Bartosz
3.kyu
KJ AZS Opole
M-60
-
GRZEGORCZYK KACPER
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M+100
5.
GRZYWACZ Karina
1.kyu
KJ Koka Jastrzebie
F-44
1.
HALSTIAN Edhar
1.kyu
KS Gwardia Łódź
M-73
-
HORZELA Natalia
?
UKS Judo AHINSA TG
F-78
5.
HUZENKO Mykyta
1.kyu
KS Gwardia Łódź
M-66
-
HYNEK Nina
2.kyu
MKS PMTarnów
F-63
-
HYPTA Dawid
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-60
2.
JAGIEŁŁO Emilia
2.kyu
TORA Wierzchosławice
F-57
3.
JAGUŚ Magdalena
3.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-57
-
JANAS Maksymilian
1.kyu
UKJ Ryś Warszawa
M-66
-
JANCZYLIK Dmitrij
2.kyu
UKS Galeon Gdynia
M-90
2.
JANKOWSKI Aleksander
2.kyu
KS Start Radom
M-81
-
JANKOWSKI JAKUB
3.kyu
TKS Judo Toruń
M+100
-
JARMUŻ Olga
1.kyu
Power Duck AJ Poznań
F-57
-
JARYCH Mikołaj
3.kyu
UKS Ippon Kożuchów
M-66
-
JESIONEK Bruno
1.kyu
KSJ Gwardia Koszalin
M-66
-
JESIOTR Michał
1.kyu
UKJ Yuko Józefów
M-73
-
JĘCZ Wiktoria
1.kyu
AZS UW Warszawa
F-63
-
JĘDRZEJEWSKI Michał
2.kyu
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-100
1.
KALINCHYK Yurii
2.kyu
Power Duck AJ Poznań
M-60
-
KALINIECKI Michał
1.kyu
UKJ Yuko Józefów
M-66
-
KARCZYK Filip
1.kyu
UKS PCS Warszawa
M-90
3.
KARKULOWSKI Jan
3.kyu
KS MaKo Judo Wrocław
M-66
-
KAZIMIERCZAK Wojciech
3.kyu
KS Yawara Warszawa
M-66
-
KAŁAMUCKI Szymon
4.kyu
MKS PM Katowice
M-73
-
KHUDOEV MURAZ
1.kyu
GKS ,Olimpia Grudziądz
M-81
-
KIELESIŃSKI Jakub
3.kyu
Judo Legia Warszawa
M-81
3.
KLEINOS Anton
1.dan
UKJ Ryś Warszawa
M-60
1.
KLIMCZAK Kinga
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-52
1.
KLIMKIEWICZ KRZYSZTOF
2.kyu
UKS Judo Kraków
M-66
3.
KNAPIK Karol
2.kyu
MKS PMTarnów
M-73
-
KNITER KINGA
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-63
7.
KOBUS Natalia
3.kyu
UKJ ARCUS Warszawa
F-70
5.
KOBYŁECKI Marcel
2.kyu
GKS Czarni Bytom
M-100
-
KOK Szymon
?
UKS Grot Kraków
M-73
-
KONFISZ Amelia
2.kyu
KJ AZS Opole
F-63
2.
KONOPKA Aleksandra
2.kyu
AZS AWF Katowice
F-63
-
KOPEĆ PIOTR
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
KORNIJCZUK Bogdan
2.kyu
KSJ Hejnał Kęty
M-66
-
KOS Kamil
2.kyu
WKS Gwardia Warszawa
M-81
-
KOTLIK Marcin
2.kyu
UKS Conrad Gdańsk
M-60
-
KOVBASIUK Oleksander
2.kyu
Power Duck AJ Poznań
M-66
-
KOWALCZYK Michał
1.dan
UKJ Ryś Warszawa
M-73
5.
KOWALEWSKA Aleksandra
2.kyu
KS Nastula Club Warszawa
F-70
1.
KOWALSKI Fabian
1.kyu
AZS AWF Katowice
M+100
3.
KOWALSKI Marcin
1.dan
UKJ Lemur Warszawa
M-73
7.
KOZIOŁEK Wojciech
2.kyu
UKS Dwójka Rydułtowy
M-66
1.
KOZŁOWSKI Mateusz
1.kyu
KJ AZS Opole
M-73
2.
KRZYKAWSKA Sonia
4.kyu
KŚ AZS Gliwice
F-52
-
KRÓL Dominik
1.dan
UKS Judo Wolbrom
M-73
3.
KUBIAK Nikodem
1.kyu
AZS-AWF Poznań
M-100
3.
KUBICKI Jakub
1.kyu
UKS Olimp Nowa Sól
M-60
-
KUCZERA Karol
4.kyu
Polonia Rybnik
M-66
-
KULINYCH Danylo
1.dan
KS Gwardia Łódź
M-60
-
KWAŚNY Gabriela
1.kyu
UKS ASW-Judo Jasło
F-57
2.
LENKIEWICZ ŁUKASZ
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-100
3.
LEONTIEV Vladyslav
1.dan
KS Gwardia Łódź
M-55
1.
LEPIANKA Bartosz
1.kyu
UKJ Lemur Warszawa
M-73
-
LEWANDOWICZ Amadeusz
1.kyu
UKS Olimp Nowa Sól
M+100
3.
LEŚNIEWSKI Mateusz
3.kyu
UKJ ARCUS Warszawa
M-81
-
LIPIŃSKI Kajetan
4.kyu
UKS SameJudo Ząbki
M-60
-
LOSKA Olaf
2.kyu
KSJ Czechowice-Dziedzice
M-66
5.
MAGDZIŃSKI Krzysztof
1.kyu
KJ Samuraj Koszalin
M-73
-
MAJEWSKI Adam
1.kyu
UKJ ASzWoj Warszawa
M-81
2.
MALINOWSKI Jakub
1.kyu
WSS Winner Wrocław
M-60
-
MAMAZHUNUSOV Timur
2.kyu
IKIZAMA Warszawa
M-66
-
MARUSZAK Dominika
1.kyu
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-70
-
MATCZAK Maciej
2.kyu
KS Boa Warszawa
M-55
-
MATCZAK Michał
2.kyu
KS Boa Warszawa
M-55
7.
MATLAKOWSKA Weronika
1.kyu
UKS Galeon Gdynia
F-78
7.
MATYJA Maciej
1.kyu
KJ Koka Jastrzebie
M-73
-
MAZUR Paweł
2.kyu
UKS Tomita Elbląg
M-81
-
MAŁECKI Adam
2.kyu
KSJ Gwardia Koszalin
M-81
-
MECHOWSKI Dawid
2.kyu
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-90
1.
MIKA Karolina
1.kyu
Polonia Rybnik
F-57
7.
MIKA Wiktor
4.kyu
KS Judo Tigers Wrocław
M-90
-
MIKODA Konrad
3.kyu
WSS Winner Wrocław
M-73
-
MIKOŁAJCZYK Katarzyna
2.kyu
TS Judo Gryf Słupsk
F+78
3.
MIKOŁAJCZYK Martyna
1.kyu
KSJ Czechowice-Dziedzice
F-70
3.
MIZIN Vladyslav
2.kyu
KS Gwardia Łódź
M-81
-
MLECZKO Alicja
2.kyu
MKS PMTarnów
F-63
-
MOHYLNYI Dawid
1.kyu
GKS Czarni Bytom
M-66
5.
MORMAN Bartłomiej
3.kyu
WKS Gwardia Warszawa
M+100
2.
MOSKWA Maciej
3.kyu
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-60
-
MROZEK Jakub
4.kyu
Power Duck AJ Poznań
M-100
-
MUSZYŃSKA Paulina
1.kyu
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-78
1.
MUSZYŃSKI PIOTR
?
KS AJ POZNAŃ
M-81
3.
MYŚLIWIEC Alicja
1.kyu
KJ AZS Opole
F-57
-
NACZYŃSKI Bartosz
2.kyu
UKS Dwójka Rydułtowy
M-60
-
NIKOLAJENKO Ilia
?
MKS Juvenia Wrocław
M-100
5.
NOKIELSKI Nikodem
2.kyu
GKS Czarni Bytom
M-81
-
NOLEWAJKA Martyna
2.kyu
GKS Czarni Bytom
F+78
1.
NOWACZYK Natalia
1.kyu
Power Duck AJ Poznań
F-78
2.
NOWAK Maksymilian
2.kyu
UKS 10 Bydgoszcz
M-73
-
OLBRICH Krystyna
3.kyu
GKS Czarni Bytom
F-70
-
OLEJNIK Monika
2.kyu
Power Duck AJ Poznań
F-52
3.
OLSZEWSKI DAWID
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-81
-
ONYSK Oliwia
1.kyu
KJ Koka Jastrzebie
F-48
2.
ORSZULIK Dominik
1.kyu
KJ Koka Jastrzebie
M-73
-
OSOWSKI Mateusz
3.kyu
KS Start Radom
M-66
-
OSTAFIŃSKI Jakub
?
UKS Arashi Łódź
M-81
5.
OŁDAK Alicja
1.kyu
UKJ Ryś Warszawa
F-57
5.
PARDO Marcin
4.kyu
KŚ AZS Gliwice
M-90
-
PASIEKA Wojciech
4.kyu
Polonia Rybnik
M-66
-
PAWLAK Wiktoria
2.kyu
TS Gwardia Opole
F-63
-
PAWLICZAK Szymon
3.kyu
UKS AJ Rzeszów
M-73
-
PAZIEWSKI Mikołaj
1.kyu
TKS Judo Toruń
M-100
7.
PAŁKA Agata
2.kyu
UKS Olimp Nowa Sól
F-70
2.
PAŚ DOMINIK
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-73
-
PEC Jakub
2.kyu
UKJ Yuko Józefów
M-66
-
PERAJSKA Konstancja
1.kyu
UKS Narew Łapy
F-70
3.
PETRYKA Igor
2.kyu
AZS AWF Katowice
M-60
3.
PIETRAS Dawid
3.kyu
MKS PM Łódź
M-73
5.
PIETRZAK Zuzanna
2.kyu
UKS Olimp Nowa Sól
F-48
5.
PINTARA Radosław
1.kyu
UKJ Ryś Warszawa
M-73
-
PITNER ALEX
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-60
5.
PONTEK Agata
1.kyu
AZS AWF Katowice
F-63
-
POPAL Adrian
4.kyu
UKS Judo Panda Warszawa
M-73
-
POPIELARZ Dominik
1.kyu
GKS Czarni Bytom
M-90
3.
POTERAŁA Gracjan
3.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-90
7.
PRUSS Maksymilian
3.kyu
TKS Judo Toruń
M-81
-
PRYMAS Tomasz
3.kyu
GKS Czarni Bytom
M-81
-
PRZYBYŁ Paweł
2.kyu
WSS Winner Wrocław
M-66
-
PTAK Wiktoria
1.kyu
AZS UW Warszawa
F-57
-
RACZEK Aleksander
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-73
1.
RADZIK Andrzej
2.kyu
KJ AZS Opole
M-100
7.
RAWIAK Lucjan
2.kyu
WSS Winner Wrocław
M-81
-
RAWIAK Mikołaj
3.kyu
WSS Winner Wrocław
M-73
-
ROGALSKI Oskar
3.kyu
Judo Legia Warszawa
M-81
-
ROMANIK Antoni
3.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-55
2.
ROMANIK Stanisław
3.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-55
3.
ROSIŃSKA Julia
2.kyu
UKS 10 Bydgoszcz
F-70
-
RUDY Wiktoria
?
KSJ Czechowice-Dziedzice
F-52
5.
RUTKOWSKI Paweł
1.kyu
MKS PMTarnów
M-73
-
RYBARCZYK Michał
1.kyu
UKJ Lemur Warszawa
M-73
-
RYBICKI Sebastian
2.kyu
UKS Judo Sensei St. Prob.
M-81
-
RYMKEVYCH Heorhii
1.kyu
KS Gwardia Łódź
M-66
-
SAŁEK Natalia
2.kyu
UKS Judo Wolbrom
F-70
7.
SERWATKA Jakub
2.kyu
UKS 6 Piła
M+100
7.
SHULHA Vitalii
1.kyu
KS Gwardia Łódź
M-60
7.
SIKORA Małgorzata
4.kyu
UKS Grot Kraków
F-70
7.
SIKORSKA DOMINIKA
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-57
-
SMOŁKA Szymon
2.kyu
UKS Dwójka Rydułtowy
M-66
-
SOKOŁOWSKA Aleksandra
2.kyu
SAFARI 152 Warszawa
F-63
1.
SORDYL Jakub
2.kyu
UKS Galeon Gdynia
M+100
1.
STARZYK Hubert
1.kyu
MKS PMTarnów
M-73
-
STOJEK Nina
2.kyu
UKS Judo Wolbrom
F-52
7.
STOKŁOSA Natalia
1.kyu
Power Duck AJ Poznań
F-48
3.
STRZELCZYK Mikołaj
1.kyu
Judo Legia Warszawa
M-73
-
STUDNICKI Ignacy
2.kyu
AZS AWF Gorzów Wlkp.
M-90
5.
STYRCZ Weronika
1.kyu
UKS Arashi Łódź
F-48
5.
SUBSTELNY Jakub
1.dan
UKS Judo Wolbrom
M-55
5.
SYNAK Ksawery
1.kyu
UKS KOSAI Judo Elbląg
M-73
-
SYPNIEWSKI Patryk
1.kyu
KJ Samuraj Koszalin
M-73
-
SYSKA Agata
3.kyu
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-52
5.
SZANIAWSKA Martyna
2.kyu
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-78
3.
SZLEJA Gracjan
1.dan
MKS Truso Elbląg
M-60
7.
SZOŁTYSIK Łukasz
1.kyu
UKS Judo AHINSA TG
M-60
-
SZULC Aleksandra
2.kyu
KSJ Gwardia Koszalin
F-52
3.
SZULC Wojciech
3.kyu
KSJ Gwardia Koszalin
M-81
-
SZYMAŃSKI Szymon
1.kyu
UKJ Yuko Józefów
M-66
3.
SZYMKUN Kacper
3.kyu
UKS Ippon Kożuchów
M-60
-
SZYMONIK Krystian
3.kyu
KS Gwardia Bielsko-Biała
M-66
-
SŁOWAK Borys
3.kyu
KS KUZUSHI Kielce
M-73
-
TALEWSKI Wiktor
3.kyu
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-66
-
TARASENKO Yevhen
1.dan
KS Gwardia Łódź
M-66
-
TARKOWSKI Fabrycjusz
2.kyu
KJ AZS Opole
M-73
7.
TEREKHOV Ivan
1.dan
KS Gwardia Łódź
M-81
5.
TERESIŃSKI Grzegorz
2.kyu
KUMA Judo Warszawa
M+100
5.
TOMCZYK Dawid
2.kyu
KS KUZUSHI Kielce
M-90
-
TWARDOWSKA Marta
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-57
7.
VANYAN BIANKA
3.kyu
TKS Judo Toruń
F-78
7.
VASYLIUSHKO Yaroslav
1.kyu
KS Gwardia Łódź
M-73
-
VRUBLEVSKYI Daniil
?
MKS Juvenia Wrocław
M-60
5.
WANTUCH Filip
1.kyu
MKS PMTarnów
M-66
7.
WENZEL Aleksandra
1.kyu
AZS UW Warszawa
F-52
-
WICHŁACZ Jakub
1.kyu
BKSW Bytów
M+100
7.
WITALIS Wojciech
1.kyu
GKS Czarni Bytom
M-73
-
WITKOWSKI Jakub
2.kyu
Judo Legia Warszawa
M-73
3.
WITKOWSKI MATEUSZ
3.kyu
UMKS Ostrowia
M-81
-
WIĄCEK Kacper
?
KS MaKo Judo Wrocław
M-60
-
WIŚNIEWSKI MATEUSZ
1.kyu
KS SAKURA TEAM Bydgoszcz
M-60
-
WOŁOSZYN Monika
1.kyu
UKS Tomita Elbląg
F-57
5.
WOŚ Małgorzata
1.kyu
UKS Judo AHINSA TG
F-63
5.
WOŹNIAK Zuzanna
1.kyu
UKJ Yuko Józefów
F-48
1.
WOŹNICZKA Oliwia
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-63
-
WYBAŃSKA Aleksandra
3.kyu
MKS PM Katowice
F-52
2.
WYSOCKI Michał
1.kyu
UKJ ASzWoj Warszawa
M-66
-
WĄSIKOWSKI Michał
1.kyu
Judo Legia Warszawa
M-81
7.
WĄTOREK Oliwia
2.kyu
TS MOSiR Bochnia
F-57
-
WŁODARSKI Patryk
2.kyu
KS Błękitni Tarnów
M-66
-
WŁOKA Marcin
3.kyu
AZS AWF Katowice
M-81
-
ZALAS DAWID
2.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-81
-
ZARYCHTA PAULINA
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-70
5.
ZAWADZKI Patryk
1.kyu
GKS Czarni Bytom
M-55
3.
ZAWIDZKI Jan
1.kyu
UKJ Ryś Warszawa
M-81
-
ZAWISTOWSKI Franek
1.kyu
UKJ Yuko Józefów
M-90
5.
ZELIANKO Dzmitry
?
Power Duck AJ Poznań
M-60
-
ZENDER PIOTR
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
ZIELASKOWSKI Wiktor
2.kyu
TKS Judo Toruń
M-81
-
ZIELIŃSKI Jacek
3.kyu
Judo Legia Warszawa
M-81
-
ZIOB Aleksandra
1.kyu
UKS 2 Tarnowskie Góry
F-52
7.
ZVERKO Pavlo
?
KS Gwardia Łódź
M-60
-
ŁOGOŻNA Zuzanna
1.kyu
Polonia Rybnik
F-63
3.
ŁOWCZYŃSKI Maksymilian
3.kyu
KS CIESZYN
M-66
-
ŁOZIŃSKA Anika
1.dan
KJ Samuraj Koszalin
F-63
5.
ŚLIWA Krzysztof
2.kyu
WSS Winner Wrocław
M-81
-
ŚWIDERSKI Dawid
3.kyu
UKS Conrad Gdańsk
M-60
-
ŚWIDWA Marcin
1.kyu
UKJ Lemur Warszawa
M-66
-
ŚWIERCZEK Jakub
2.kyu
KS Błękitni Tarnów
M-66
-
ŚWITALSKI Daniel
4.kyu
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-81
-
ŚWITNIEWSKA Anna
3.kyu
KJ AZS Opole
F-52
-
ŻABA Szymon
2.kyu
UKS Judo Sensei Płock
M+100
-
ŻEMŁA Paulina
1.kyu
MKS Juvenia Wrocław
F-57
3.
ŻMUDA Aleksander
2.kyu
UKS Tomita Elbląg
M-73
-
ŻMUDZIŃSKI Jakub
1.kyu
UKS 2 Tarnowskie Góry
M-100
5.
ŻOŁĄDZIEJEWSKI Bartosz
2.kyu
GSSiR Gorzów Wlkp.
M-90
7.