MP SENIORÓW/EK 3-4.10.2020 TRZCIANKA
Results
Competitors
Medals
Statistics
Next fights
Coach
Categories
M-60
M-66
M-73
M-81
M-90
M-100
M+100
F-48
F-52
F-57
F-63
F-70
F-78
F+78
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
ARTEMIUK DAMIAN
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-60
-
BANASZEK KACPER
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
M-81
-
BARTUSIK MICHAŁ
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-73
5.
BEDNAREK LEON
?
WKS Gwardia Warszawa
M-73
-
BIEDRZYCKI JAKUB
?
UKS Conrad Gdańsk
M-60
7.
BIELIŃSKI FILIP
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
M-60
5.
BOGDAŁ MAKSYMIN
?
UKS Conrad Gdańsk
M-73
-
BOGIEL EMIL
?
UKS Judo Sensei Płock Płock
M-90
-
BOLIMOWSKI MATEUSZ
?
MMKS Wojownik Skierniewice
M-90
-
BRYSZ JACEK
?
AZS AWF Katowice
M-66
3.
BUKOJEMSKI WOJCIECH
?
Warszawa
M-73
-
BURZYK OSKAR
?
GKS Czarni Bytom
M-73
-
BUTLEWSKA ALEKSANDRA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-63
-
BĄCZEK MARIA
?
WKS Gwardia Warszawa
F-78
5.
BŁASZCZAK IGOR
?
MKS Juvenia Wrocław
M-60
-
CEBIENIAK OLIWIA
?
Piła
F+78
7.
CHRUSZCZ ILONA
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
F-48
3.
CIEŚLAK PATRYK
?
UKS Judo-Kano Płock
M+100
-
CIEŚLIK KLAUDIA
?
UKS Judo Wolbrom
F-52
5.
CZERNIAWSKI TOMASZ
?
AZS UW Warszawa
M-73
-
DRZEWIECKI TOMASZ
?
AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
M-90
7.
DRZYMAŁ PAWEŁ
?
GKS Czarni Bytom
M-81
5.
DYBA ANNA
?
KS AZS AWF Wrocław
F-70
5.
DYBA MICHAŁ
?
KS AZS AWF Wrocław
M-66
-
DZIERŻANOWSKI IGOR
?
Warszawa
M-100
3.
DZIOPA PAULINA
?
GKS Czarni Bytom
F-78
1.
DĄBROWSKA ANNA
?
KS AZS AWF Wrocław
F-57
5.
DĄBROWSKI STANISŁAW
?
AZS UW Warszawa
M-73
-
FAŁTYNOWICZ BARBARA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-63
-
FLEJMA BOLESŁAW
?
GKS Czarni Bytom
M-73
-
GAJ ALEKSANDRA
?
GKS Czarni Bytom
F-78
-
GARBACIK BARTŁOMIEJ
?
AZS AWF Katowice
M-66
1.
GARBACZ MATEUSZ
?
KUMA Judo Warszawa
M-73
3.
GENDERA MICHAŁ
?
Poznań
M-66
7.
GOLOMB TOMER
?
UKJ 225 Warszawa
M-60
1.
GOLUS ŁUKASZ
?
GKS Czarni Bytom
M-66
2.
GOWARZEWSKA ALICJA
?
AZS AWF Katowice
F-57
3.
GRABOWSKI KAMIL
?
GKS Czarni Bytom
M+100
3.
GRZYWACZ DOMINIK
?
AZS AWF Katowice
M-60
5.
GWÓŹDŹ SEBASTIAN
?
GKS Czarni Bytom
M-81
-
GZOWSKA EMILIA
?
AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
F+78
5.
GĘSIKOWSKA MARTA
?
TS Gwardia Opole
F-57
-
GĘSIKOWSKI MICHAŁ
?
TS Gwardia Opole
M-73
-
GŁASKA KLAUDIA
?
AZS UW Warszawa
F-63
-
GŁOGOWSKA KAROLINA
?
GKS Czarni Bytom
F-70
-
HOFMAN URSZULA
?
KS AZS AWF Wrocław
F-70
2.
HOPPE ALEKS
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
M-81
7.
HYPTA DAWID
?
MKS Juvenia Wrocław
M-60
-
IHAS MARTYNA
?
Dębowiec
F-48
-
ISENKO ANNA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-63
-
JACKIEWICZ MICHAŁ
?
Warszawa
M-90
3.
JANCZYLIK DMITRIJ
?
UKS Galeon Gdynia
M-90
-
JANECZKO ALEKSANDRA
?
UKJ ARCUS Warszawa
F-52
7.
JANECZKO JOANNA
?
UKJ ARCUS Warszawa
F-57
5.
JARMUŻ OLGA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-52
-
JASIŃSKI SZYMON
?
UKS Galeon Gdynia
M-66
-
JATOWTT ANTONI
?
KS AZS AWF Wrocław
M-90
-
JAŚKIEWICZ JULIA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-78
2.
JESIONEK JAN
?
Klub Judo AZS Opole
M-66
-
JEWTUCH KAROL
?
Poznań
M-90
-
JEWTUCH KONRAD
?
Poznań
M-81
-
KACZOR KACPER
?
GKS Czarni Bytom
M-73
7.
KALETA ALEKSANDRA
?
UKS Judo Wolbrom
F-52
3.
KALETA ANNA
?
UKS Judo Wolbrom
F-70
-
KARAŚ BARTOSZ
?
TS Wisła Kraków
M-73
5.
KARAŚ KACPER
?
TS Wisła Kraków
M-81
-
KARKOTKA MICHAŁ
?
Olsztyn Olsztyn
M-90
-
KASTNER PATRYK
?
KS AZS AWF Wrocław
M-73
-
KASZA KATARZYNA
?
AZS UW Warszawa
F-63
-
KISIELEWICZ ARKADIUSZ
?
KS PRAESIDIUM Wrocław Wrocław
M-81
-
KLIMEK ADAM
?
WKS Gwardia Warszawa
M-81
-
KOBUS NATALIA
?
UKJ ARCUS Warszawa
F-70
7.
KONOPKA ALEKSANDRA
?
AZS AWF Katowice
F-63
-
KORDYALIK WOJCIECH
?
WKS Śląsk Wrocław
M+100
2.
KOSZCZYŃSKI RADOSŁAW
?
AZS AWF Warszawa
M-90
-
KOTLEWSKI MICHAŁ
?
AZS UW Warszawa
M-66
-
KOWALCZYK JULIA
?
Polonia Rybnik
F-57
1.
KOWALSKI TOMASZ
?
Klub Judo AZS Opole
M-73
-
KOZŁOWSKI MATEUSZ
?
Klub Judo AZS Opole
M-73
-
KOZŁOWSKI RAFAŁ
?
KS AZS AWF Wrocław
M-100
3.
KREMPEĆ DANIEL
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-90
-
KROGULSKI MACIEJ
?
UKJ 225 Warszawa
M-73
-
KROPSKA NATALIA
?
GKS Czarni Bytom
F-63
3.
KRUEGER MARIUSZ
?
KUMA Judo Warszawa
M+100
1.
KRÓL DOMINIK
?
UKS Judo Wolbrom
M-73
-
KUBIAK FILIP
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-81
-
KUBIAK KACPER
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-90
-
KUBIAK NIKODEM
?
AZS-AWF Poznań
M-100
5.
KUBICKI JAKUB
?
UKS Olimp Nowa Sól
M-60
-
KUCZERA PIOTR
?
Rybnik Rybnik
M-90
1.
KURAŚ MARTA
?
UKS Judo Wolbrom
F-52
3.
KURTYKA PAWEŁ
?
AZS AWF Katowice
M-81
-
KUŁAGA PAULA
?
Trzcianka
F+78
1.
LICKUN SANDRA
?
AZS UW Warszawa
F-78
3.
LITWIN PRZEMYSŁAW
?
KS AZS AWF Wrocław
M-66
5.
LNIANY SONIA
?
GKS Czarni Bytom
F-63
5.
LOSKA OLAF
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
M-66
5.
LYSENKO OLEKSII
?
AZS AWF Warszawa
M-100
1.
MADAJEWSKA KATARZYNA
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
F+78
3.
MAJCHER DANUTA
?
TS Wisła Kraków
F-48
1.
MAJCHER NORBERT
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-90
5.
MAKAREWICZ ARKADIUSZ
?
KS PRAESIDIUM Wrocław Wrocław
M-66
3.
MARCINIAK WIKTORIA
?
GKS Czarni Bytom
F-70
-
MARCINKIEWICZ SEBASTIAN
?
KS PRAESIDIUM Wrocław Wrocław
M-81
3.
MATKOWSKI GRZEGORZ
?
TS Gwardia Opole
M-66
-
MATUSIAK IGOR
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-73
-
MECHOWSKI DAWID
?
UKS Conrad Gdańsk
M-90
-
MILLER KAROLINA
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
F-70
3.
MORKA KSAWERY
?
UKJ Ryś Warszawa
M-73
2.
MOSKAL DANIEL
?
KS AZS AWF Wrocław
M-100
5.
MRÓWCZYŃSKI WIKTOR
?
AZS AWF Katowice
M-73
1.
MRÓZ DOMINIKA
?
Klub Judo DRAKO Warszawa
F-57
-
MUSZYŃSKI PIOTR
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-81
-
NASIADKO DAMIAN
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M+100
7.
NOWACZYK NATALIA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-78
7.
NOWAK PIOTR
?
KS AZS AWF Wrocław
M-81
-
NOWICKA DOMINIKA
?
AZS AWF Katowice
F-57
7.
OBAL ŁUCJA
?
UKS Halinów Team Halinów
F-57
-
OCHNIO MICHAŁ
?
UKJ 225 Warszawa
M-73
-
OLEJNIK IZABELLA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-48
7.
OUERFELLI KERIM
?
TS Wisła Kraków
M-81
-
OZDOBA AGATA
?
KS AZS AWF Wrocław
F-63
3.
OŁDAK SEBASTIAN
?
UKJ ARCUS Warszawa
M-90
7.
PANKOWSKI JAKUB
?
Klub Judo AZS Opole
M-81
5.
PARTYKA MARCIN
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
M-90
3.
PAŁKA AGATA
?
UKS Olimp Nowa Sól
F-70
-
PERENC AGATA
?
Polonia Rybnik
F-52
1.
PIECZYŃSKI HUBERT
?
Klub Judo AZS Opole
M-60
7.
PIETRZAK ZUZANNA
?
UKS Olimp Nowa Sól
F-48
7.
PIETRZYK JAKUB
?
WKS Gwardia Warszawa
M-81
-
PIEŃKOWSKA KAROLINA
?
AZS UW Warszawa
F-52
2.
PODEMSKI BENIAMIN
?
Piła
M-60
-
PODOLAK ARLETA
?
WKS Gwardia Warszawa
F-63
5.
PODOŁOWSKI MATEUSZ
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
M-81
-
PONICHTERA BARTOSZ
?
AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
M-81
7.
POPIELARZ DOMINIK
?
GKS Czarni Bytom
M-90
-
PRZYBYLSKI SZYMON
?
LKS Szubinianka Szubin
M-66
-
PUJSZO ARTUR
?
UKS 10 Bydgoszcz
M+100
-
PUNDA WOJCIECH
?
KS AZS AWF Wrocław
M-90
5.
PĘKALA MIŁOSZ
?
KS AZS AWF Wrocław
M+100
5.
RACZEK ALEKSANDER
?
MKS Juvenia Wrocław
M-73
7.
RAWIAK ANDRZEJ
?
Rybnik Rybnik
M-66
-
ROGOŻA SEBASTIAN
?
Modliborzyce
M-60
-
RUSIN PATRYK
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
M+100
-
RYCIAK ERYK
?
AZS UW Warszawa
M-90
-
SADOWSKI ADAM
?
AKS Strzegom
M-90
-
SALISZ MATEUSZ
?
AZS AWF Katowice
M-81
-
SAWINIEC BARTOSZ
?
Olsztyn Olsztyn
M+100
5.
SERWATKA JAKUB
?
Piła
M-100
7.
SIWEK JULIANNA
?
UKS Grot Kraków
F-52
-
SIWY ROMAN
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
M-73
-
SKARBEK EMILIA
?
Akademia Sportu TORA Bydgoszcz Bydgoszcz
F-52
-
SKOCZ SŁAWOMIR
?
UKS Judo Wolbrom
M-66
-
SKOWYRA DOMINIK
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-73
-
SKUPIEŃ PATRYCJA
?
AZS Uniwersytet Łódzki Łódź
F-52
7.
SOBIERAJSKA KATARZYNA
?
AZS UW Warszawa
F-70
3.
SOCHA IZABELLA
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
F-57
3.
SOKOŁOWSKA ALEKSANDRA
?
SAFARI 152 Warszawa
F-63
7.
SOKOŁOWSKA ALICJA
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
F+78
5.
SOSNOWSKI JAN
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-90
-
STECKI JĘDRZEJ
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M-81
-
STODOLSKI ADAM
?
UKS Leśnik Kaczory
M-73
3.
STOKŁOSA NATALIA
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
F-48
5.
STYRCZ WERONIKA
?
UKS Arashi Łódź
F-48
5.
STĘPIEŃ DAMIAN
?
AZS UW Warszawa
M-81
1.
SUBSTELNY JAKUB
?
UKS Judo Wolbrom
M-60
-
SZAFRAN AGATA
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
F-63
-
SZANIAWSKI BARTOSZ
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-81
-
SZATKOWSKI KONRAD
?
KS AZS AWF Wrocław
M-73
-
SZCZEPANIAK TOMASZ
?
Klub Judo AZS Opole
M-90
2.
SZCZUROWSKI KACPER
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
M-100
2.
SZLACHTA PAULINA
?
KS AZS AWF Wrocław
F-48
2.
SZULC ALEKSANDRA
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
F-48
3.
SZUTA PRZEMYSŁAW
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M+100
7.
SZWARNOWIECKI DAMIAN
?
KS PRAESIDIUM Wrocław Wrocław
M-81
3.
SZYMAŃSKA ANGELIKA
?
MKS Olimpijczyk Włocławek
F-63
1.
SZYMAŃSKI SZYMON
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-66
-
SŁAWIŃSKI FRANCISZEK
?
AZS UW Warszawa
M-81
-
TAŁACH KAROLINA
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
F-70
5.
TAŁACH TOMASZ
?
SGKS Wybrzeże Gdańsk
M+100
3.
TCHÓRZEWSKI CEZARY
?
AZS AWF Katowice
M-81
-
TOMCZAK WIKTORIA
?
MKS Olimpijczyk Włocławek
F-70
-
TYLEK PAWEŁ
?
Klub Judo AZS Opole
M-60
-
TYMANN DARIA
?
GKS Czarni Bytom
F-78
3.
TĄTA JAGODA
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
F-57
-
WALA ADRIAN
?
AZS AWF Katowice
M-60
3.
WALCZYK PATRYK
?
GKS Czarni Bytom
M-81
-
WESEŁOWSKI KYRYLO
?
AZS AWF Warszawa
M-81
2.
WIEWIÓRA BARTŁOMIEJ
?
AZS AWF Warszawa
M-66
-
WISZNIEWSKA KATARZYNA
?
Piła
F-52
5.
WITALIS WOJCIECH
?
GKS Czarni Bytom
M-66
-
WIŚNIEWSKI MATEUSZ
?
PTS Gwardia Bydgoszcz
M-60
-
WOLSZCZAK KINGA
?
WKS Śląsk Wrocław
F+78
3.
WOŹNIAK OLIWIA
?
GKS Czarni Bytom
F+78
7.
WOŹNIAK PAULINA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-57
7.
WOŹNICZKA OLIWIA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-78
7.
WRÓBLEWSKA ELIZA
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
F-70
1.
WYRZYKOWSKI BARTŁOMIEJ
?
KS AZS AWFiS Gdańsk
M-73
-
WÓJCIK KONRAD
?
Lublin
M-66
-
ZACHEJA AGATA
?
WKS Gwardia Warszawa
F-63
2.
ZAJĄCZKOWSKI ŁUKASZ
?
WKS Gwardia Warszawa
M-90
-
ZARYCHTA PAULINA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-70
7.
ZAŁĘCZNA ANNA
?
Toruń
F+78
2.
ZENDER PIOTR
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
ZGRAJKA KACPER
?
Lublin
M-66
-
ZIELSKI TOMASZ
?
AZS AWF Katowice
M-66
7.
ŁOGOŻNA ZUZANNA
?
Polonia Rybnik
F-57
2.
ŁOZIAK PATRYK
?
GKS Czarni Bytom
M-60
3.
ŁOZIŃSKA ANIKA
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
F-63
7.
ŚLIWA JUSTYNA
?
Warszawa
F-78
5.
ŚMIEGEL SZYMON
?
LKS Szubinianka Szubin
M-60
2.
ŚMIETANA KATARZYNA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-63
-
ŻEMŁA PAULINA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-57
-