MP MŁODZIKÓW 12-13.12.2020 POZNAŃ
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
F-36
(PDF)
F-40
(PDF)
F-44
(PDF)
F-48
(PDF)
F-52
(PDF)
F-57
(PDF)
F-63
(PDF)
F-70
(PDF)
F+70
(PDF)
M-42
(PDF)
M-46
(PDF)
M-50
(PDF)
M-55
(PDF)
M-60
(PDF)
M-66
(PDF)
M-73
(PDF)
M-81
(PDF)
M-90
(PDF)
M+90
(PDF)
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
Sahak ABRAHAMYAN
?
KS KUZUSHI Kielce
M-73
-
Amelia ADAMSKA
?
UKS SAKURA Judo Płock Płock
F-63
-
Krzysztof AKSAMIT
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
M-60
-
Artur ANASZKO
?
UKS Tomita Elbląg
M-42
5.
Stanisław BANASZEK
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
M-66
-
Wojciech BANDULET
?
UKS SameJudo Ząbki
M-46
-
Emilia BARAN
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-52
-
Maciej BARSZCZOWSKI
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-66
-
Natalia BARTNIK
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
F-40
1.
Krawczyk BARTOSZ
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-66
-
Joanna BEDNARZ
?
UKS 15 Krosno
F-57
7.
Mateusz BENTKOWSKI
?
Yamabushi Zakopane
M-66
-
Bartosz BIDA
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-55
-
Łukasz BIELAWA
?
TS Judo Gryf Słupsk
M-55
-
Szymon BIEŃKOWSKI
?
MKS Truso Elbląg
M-60
-
Oliwer BOBIŃSKI
?
KSJ Spartakus Międzyrzecz
M-50
-
Mateusz BOCHENEK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-55
-
Maria BOCZARSKA
?
UKS Arashi Łódź
F-57
-
Paweł BOGACKI
?
UKS Galeon Gdynia
M-73
5.
Kacper BOGANOW
?
Klub Judo Boa Warszawa
M-90
-
Teodor BOGDAŃSKI
?
MKS Juvenia Wrocław
M-50
3.
Daniil BONDARENKO
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-66
-
Sandra BORKOWSKA
?
UKS SAKURA Judo Płock Płock
F-52
-
Klaudia BOROWIEC
?
AKS Strzegom
F-40
3.
Konrad BORYSIAK
?
UKS Kodokan Toruń
M-66
7.
Kamil BOUATIA
?
UKJ Ryś Warszawa
M-73
3.
Artur BROCZKOWSKI
?
UKS Judo Wolbrom
M-60
-
Mateusz BROŻEK
?
KS Błękitni Tarnów
M-46
-
SZYMON BRZUSZCZYŃSKI
?
UKJ 225 Warszawa
M-60
-
Dominik BUCZAK
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
M-60
7.
Maksymilian BUCZAK
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
M-42
3.
Amelia BUDZISZ
?
GKS Czarni Bytom
F-44
1.
Sebastian BUKOJEMSKI
?
"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
M-66
-
Julia BULANDA
?
GKS Czarni Bytom
F-57
1.
Jan BUSZKIEWICZ
?
UKS Gimnazjon Suchy Las
M-73
-
RAFAŁ BUTYŃSKI
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-81
-
Miłosz BĘTKOWSKI
?
KS KUZUSHI Kielce
M-46
3.
Kacper BŁAŻEWICZ
?
UKS Narew Łapy
M-42
7.
Daniel CEGLARSKI
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-50
-
Daniel CHAMERSKI
?
UKS Sakura Warszawa
M-90
5.
Adam CHLEBIŃSKI
?
SAFARI 152 Warszawa
M-81
-
Kinga CHMIELEWSKA
?
GKS Czarni Bytom
F-48
2.
Adam CHOROMAŃSKI
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-81
-
Jakub CHRZĄSZCZ
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
Maja CICHA
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-52
-
Eryk CIECHELSKI
?
UKS Galeon Gdynia
M-60
-
Krzysztof CIECIORKO
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-66
5.
Martyna CIOĆ
?
KS Start Radom
F-52
-
Piotr CWALIŃSKI
?
UKS Tomita Elbląg
M-50
-
Marcel CYBULSKI
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-60
-
Karol CZARNECKI
?
UKJ CHAMPION Warszawa
M-50
5.
Jan CZERNIAWSKI
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M+90
5.
Błażej CZUPKOWSKI
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
Gabriela CZYŻEWSKA
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olszty
F-63
3.
Bartosz DEMBSKI
?
GKS Czarni Bytom
M-73
-
Marcel DERKACZ
?
UKJ Ryś Warszawa
M-55
5.
Marcel DOBRIAN
?
MKS Olimpijczyk Włocławek
M+90
3.
Maksymilian DOBROWOLSKI
?
SAFARI 152 Warszawa
M-66
-
Nela DOMACHOWSKA
?
"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
F-52
-
Oskar DOMBROWSKI
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-73
-
Marcel DOMINICZAK
?
UKJ Ryś Warszawa
M-50
-
Igor DOMOWICZ
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-55
-
Wiktoria DORA
?
Klub Judo AZS Opole
F-48
5.
Grzegorz DRYGAŁA
?
"UKS ""6"" Piła"
M-60
-
Judyta DRYWA
?
UKS Galeon Gdynia
F-52
-
Aleksander DUDEK
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-90
5.
Natalia DUL
?
AZS AWF Gorzów Wlkp.
F-70
3.
Kacper DUMAS
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-60
-
Jakub DUSZKA
?
UKS 10 Bydgoszcz
M+90
-
Fabian DZIEDZIELA
?
UKS Arashi Łódź
M-73
-
Maksymilian EGLER
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
M-60
-
Zofia EIBIN
?
UKS SKORPION Judo Krosno
F+70
3.
Julia FERDEK
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-48
-
Konrad FERDEK
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-46
-
Izabela FIUK
?
UKS De La Salle gdańsk
F-52
-
Michał FLOREK
?
KS Błękitni Tarnów
M-81
-
Paweł FUCHS
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
M-60
3.
Nikodem GAJCY
?
UKJ MEIYO Warszawa
M-50
1.
Kacper GAJDA
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-60
7.
Natalia GALICKA
?
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
F-44
3.
Wojciech GALIŃSKI
?
MKS Truso Elbląg
M-46
1.
Jakub GAN
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-81
-
Oliwier GAWŁOWSKI
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-55
-
Martyna GAŁEK
?
KS Start Radom
F-52
1.
Franciszek GEPNER
?
"MULKS ""Technik- Orion"" przy ZSP Radzyń Podlaski"
M-50
-
Aleksander GIDZIŃSKI
?
MKS Juvenia Wrocław
M-81
1.
Mikołaj GIL
?
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
M-42
2.
Magda GLUBIAK
?
GKS Czarni Bytom
F-63
-
Jakub GOLĘDZINOWSKI
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-60
-
Monika GONSIOR
?
Klub Judo AZS Opole
F-63
3.
Miłosz GORAJ
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-60
-
Kamil GRABOWSKI
?
UKS Leśnik Kaczory
M-60
-
Mateusz GRENDYS
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-66
1.
Mateusz GROMEK
?
UKS 15 Krosno
M-73
-
FILIP GROSICKI
?
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
M-60
-
ZUZANNA GRYSZTAR
?
UKS 15 Krosno
F-63
7.
Mateusz GRZEŚKIEWICZ
?
UKS Galeon Gdynia
M-66
-
Adam GRZEŚKOWIAK
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-73
-
Filip GRZĄDZIEL
?
UKS Galeon Gdynia
M-55
-
Michał GRZĘDA
?
UKS Smecz Pobiedziska
M-60
-
Marcin GUSZCZIN
?
UKS Galeon Gdynia
M-73
2.
Kacper GÓRALCZYK
?
"Stowarzyszenie Sportowe ""Dąb
M+90
7.
Oskar GÓRECKI
?
UKS Galeon Gdynia
M-60
-
Stanisław HAREMZA
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
M+90
-
Andrzej HEIMRATH
?
TS Judo Gryf Słupsk
M-66
-
Kacper HOŁDA
?
JUDO TORA Wierzchosławice
M-60
-
Adam HRYNIEWICZ
?
Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole
M-55
-
Mateusz HULBOJ
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
M-55
-
Kamil HULIN
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
M-60
5.
Oliwia HUPERT
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
F+70
2.
Oskar HWALEK
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-66
-
Jarosław IWANISZYN
?
GKS Czarni Bytom
M-90
-
Szymon IWANOWICZ
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-73
-
Amelia IWAŃSKA
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
F-63
-
Aleksander JAGIELSKI
?
UKJ Ryś Warszawa
M-60
2.
Magdalena JAGUŚ
?
MKS Juvenia Wrocław
F-57
5.
Adrian JAKUBINIEC
?
TS Judo Gryf Słupsk
M-60
-
Filip JAKUBOWSKI
?
"UKS ""Akademia Judo Rzeszów"" Rzeszów"
M-60
-
Maria JAKÓBCZYK
?
KUMA Judo Warszawa
F-44
2.
Julia JAMROSZCZYK
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
F-63
5.
MARTYNA JANASZEK
?
AKS Strzegom
F-52
-
Jędrzej JANIKOWSKI
?
UKS Ippon Kożuchów
M-73
-
Wojciech JANUSZEK
?
UKS Judo Wolbrom
M-55
-
Gabriela JARACZ
?
"UKS ""ASW-Judo"" Jasło"
F-52
5.
Kamil JAREMKO
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-50
-
Maciej JARMUŻ
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
M-60
-
Krystian JAROSIK
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-46
-
Nikola JAWORSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-63
-
Konrad JAŁMUŻYŃSKI
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-50
-
Mateusz JELONEK
?
Polonia Rybnik
M-66
-
Filip JEMIOŁO
?
UKS Halinów Team Halinów
M-60
-
Maria JESIONEK
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-52
2.
Marcin JEWTUCH
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-55
-
Ewa JUSZCZAK
?
Klub Judo AZS Opole
F-57
3.
Antoni JUSZCZYK
?
T.S.MOSiR Bochnia
M-66
-
Lidia JĘDRZEJEK
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-48
3.
Antoni JĘDRZJEWSKI
?
UKS Kodokan Toruń
M-60
-
Hubert KACZMARCZYK
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
M-60
-
Klaudia KACZOR
?
Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn
F-48
-
Mikołaj KACZOREK
?
GKS Czarni Bytom
M-66
-
Szymon KADAJ
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-42
5.
Justyna KALINOWSKA
?
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
F-63
-
Klaudia KAMIŃSKA
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
F-63
-
Jakub KAMIŃSKI
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
M-73
-
Maja KAMYS
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
F-63
-
Dawid KARDASZEWSKI
?
UKJ Ryś Warszawa
M-66
-
Jan KARKULOWSKI
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
M-66
-
Adam KAZIMIERCZAK
?
KS Yawara Warszawa
M-66
3.
Aureliusz KELLER
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
M+90
1.
Maja KIKOLSKA
?
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
F-63
-
Mikołaj KLABIS
?
"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
M-66
-
Anastasia KLEIN
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-70
7.
Katarzyna KLIMKIEWICZ
?
KS KUZUSHI Kielce
F-70
3.
Mateusz KLIMKO
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-66
-
Michał KLIMKO
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-73
-
Julia KOCIMSKA
?
UKS Judo Tuliszków
F-48
7.
Stanisław KOCISZEWSKI
?
WKS Śląsk Wrocław
M-50
7.
Karol KOMISAREK
?
Yamabushi Zakopane
M-66
-
Mateusz KONIECZNY
?
"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
M-55
-
Maja KORCZAK
?
MKS Juvenia Wrocław
F-70
-
Kacper KORNATKA
?
UKJ Ryś Warszawa
M-50
-
Michał KOROTKO
?
UKS Dwunastka Leszno
M-81
-
Maciej KOT
?
MKS Juvenia Wrocław
M-90
7.
Andrzej KOWALIK
?
"MULKS ""Technik- Orion"" przy ZSP Radzyń Podlaski"
M-55
-
Kamil KOWALIK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-55
-
Oliwier KOWALIK
?
UKS Dwunastka Leszno
M-73
-
Dawid KOWARA
?
MMKS Wojownik Skierniewice
M-81
-
Wiktoria KOZERA
?
WKS Śląsk Wrocław
F-57
-
Tomasz KOZUBEK
?
KS Start Radom
M-73
-
Franciszek KOŹLIK
?
AZS AWF Katowice
M-55
2.
Oliwia KOŻUCH
?
GKS Czarni Bytom
F-44
7.
Jan KRAUSS
?
UKJ Ryś Warszawa
M-66
-
Wojciech KRAWCZYK
?
UKS Olimp Nowa Sól
M-60
-
Tomasz KRAŚNICKI
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-73
-
Klaudia KRUPIŃSKA
?
"GKS ,,Olimpia"" Grudziądz"
F-48
5.
Karolina KRYCH
?
GKS Czarni Bytom
F-52
7.
Oskar KRZYNÓWEK
?
UKS Galeon Gdynia
M-60
-
KAJETAN KRZYSTYNIAK
?
Stowarzyszenie Sportowe Poziom 303 Wrocław
M-50
-
KOSMA KRZYSTYNIAK
?
Stowarzyszenie Sportowe Poziom
M-46
5.
Szymon KRZYŻANOWSKI
?
"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
M-46
7.
Bartosz KRÓL
?
T.S.MOSiR Bochnia
M-50
-
MICHAŁ KRÓL
?
KS Judo REI Świdnik Świdnik
M-55
-
Damian KUBIAK
?
Power Duck Akademia Judo Poznań
M-90
1.
Julia KUCHARSKA
?
UKS Pohl Judo Przemęt
F-57
-
Maja KUCHARZ
?
GKS Czarni Bytom
F-52
3.
MACIEJ KUMOR
?
T.S.MOSiR Bochnia
M-66
-
Max KUPIEC
?
UKJ Legion Zamość
M-73
-
Dominik KURACH
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-73
-
Aleksander KURDUN
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
M-60
-
Jan KUROWSKI
?
WKS Gwardia Warszawa
M+90
7.
Natalia KURPIK
?
UKS Dwunastka Leszno
F-70
-
Kamil KUSTRZYCKI
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Kos
M-60
-
Anna KUTYŁA
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-
F-44
5.
Dominika KUŹMA-EBEL
?
UKS Galeon Gdynia
F-70
1.
Kinga KWAPIS
?
"UKS ""GRIZZLY"" Koszęcin Koszęcin"
F-48
-
Brian KWIECIEŃ
?
GKS Czarni Bytom
M-60
-
Bartosz KYZIOŁ
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-60
-
Dawid KYZIOŁ
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-73
-
Jan KĘDZIA
?
"UKS ""Szóstka"" Rawicz"
M-73
-
Gabriela KŁOBUCH
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
F-52
-
Arkadiusz LECHOWICZ
?
KS Błękitni Tarnów
M-55
7.
Oskar LEPUCKI
?
KS KUZUSHI Kielce
M-55
-
Oleksii LESNIAK
?
MUKS KOKORO Łódź
M+90
2.
Franciszek LEWANDOWSKI
?
GKS Czarni Bytom
M-73
3.
MARCEL LEWANDOWSKI
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-60
-
Marcin LEŚNIEWSKI
?
LKS Szubinianka Szubin
M-42
3.
Tymoteusz LIC
?
UKS Tomita Elbląg
M-42
1.
FRANCISZEK LIPIŃSKI
?
UKS SameJudo Ząbki
M-50
5.
Konrad LOSIAK
?
UKS Olimp Nowa Sól
M-66
-
Gracjan LUBASIŃSKI
?
Klub Judo AZS Opole
M-66
7.
Franciszek LUDZIA
?
AZS UW Warszawa
M-66
-
Kanty LUDZIA
?
AZS UW Warszawa
M-66
-
Maciej LUTOMSKI
?
UKJ Yuko Józefów Józefów
M-81
2.
Karol LUŚNIA
?
UKS Halinów Team Halinów
M-66
-
Maksymilian MADEJ
?
Bydgoski Klub Sportowy Judo By
M-55
-
Maciej MADZIAK
?
KSJ Spartakus Międzyrzecz
M-55
-
Maja MAJEWSKA
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
F-48
-
Filip MAJEWSKI
?
UKS Tomita Elbląg
M-60
-
Paulina MAKAŚ
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
F-57
-
Zofia MALINOWSKA
?
UKS Ippon Kożuchów
F-63
-
Konrad MAMIŃSKI
?
SAFARI 152 Warszawa
M-60
-
Dawid MANECKI
?
GKS Czarni Bytom
M-90
7.
Dawid MANOWSKI
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-55
-
Aleksander MARCHEL
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-55
-
Dominika MARKIEWICZ
?
UKS Siódemka Sochaczew
F-52
-
Michał MARKIEWICZ
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-55
-
Szymon MARKO
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-73
-
Zuzanna MARTYNA
?
TS Judo Gryf Słupsk
F-57
-
Dzimitry MASHKO
?
Power Duck Akademia Judo Pozna
M-60
-
Piotr MATUKIEWICZ
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-55
-
Arkadiusz MATUSIAK
?
"KS Judo ""Hejnał"" Kęty"
M-55
-
Anastazja MAZUR
?
"UKS ""Shizoku"" Ostróda"
F-48
-
Arkadiusz MAZUREK
?
LKS Szubinianka Szubin
M-55
-
Kamil MAŁOŃ
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-55
-
Kamil MAŃK
?
UKS Sakura Warszawa
M-66
-
Klaudia MAŃK
?
UKS Sakura Warszawa
F-63
-
Nikola MICHALEC
?
"UKS ""SPARTAKUS"" Lublin"
F-48
-
Kamil MICHNA
?
GKS Czarni Bytom
M-55
1.
Matylda MICHÓR
?
UKS Judo Kraków Kraków
F-57
-
Karol MIJAS
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-60
-
BERNARD MIK
?
Klub Judo Shamo Ełk Ełk
M-66
-
Igor MISTEROWICZ
?
UKS Siódemka Strzelce Opolskie
M-66
-
Krzysztof MOJEŚCIK
?
KS KUZUSHI Kielce
M-50
-
Jakub MOKSIK
?
UKS Judo Tuliszków
M-60
-
Adam MOZOL
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olszty
M-50
7.
sofija MUTAYEVA
?
Akademia Judo Szczecin Szczeci
F-52
-
Jakub NAGOLSKI
?
GKS Czarni Bytom
M-81
3.
Dawid NAJDA
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
M+90
-
Wiktor NERS
?
UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice
M-73
-
Eryk NEUMANN
?
MKS Olimpijczyk Włocławek
M-66
3.
Celina NIEDŹWIEDŹ
?
"UKS ""MOSiR"" JASŁO Jasło"
F-36
1.
Ksawery NIEWIADOMY
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
M-81
5.
Aleksandra NOSEK
?
TG Sokół Myślenice
F-63
-
Alan NOWAK
?
"UKS ""MOSiR"" JASŁO Jasło"
M-50
-
Jessica NOWAK
?
"UKS ""GRIZZLY"" Koszęcin Koszęcin"
F-52
-
Kinga NOWAK
?
KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
F-48
-
Renata NOWAK
?
UKS 15 Krosno
F-70
5.
Jakub NOWIK
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M+90
-
Tatiana OBAL
?
UKS Halinów Team Halinów
F-57
-
Michał OBRĘBSKI
?
"MULKS ""Technik- Orion"" przy ZSP Radzyń Podlaski"
M-66
-
Julia OBUCHOWSKA
?
"K.S.""Akademia Judo-Łódź"" Łódź"
F-52
-
Anna OBŁOZA
?
UKS SameJudo Ząbki
F-52
-
Paweł OCHOCKI
?
UKS Kodokan Toruń
M-66
-
ZUZANNA OLEKSIUK
?
AKS Strzegom
F-52
-
Mateusz OLEKSY
?
GKS Czarni Bytom
M-90
3.
Alicja ORLIŃSKA
?
"UKS ""HACHI JUDO"" Warszawa"
F-52
-
Eryk OSIŃSKI
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-60
-
Maria PAKULSKA
?
UKS Judo Tuliszków
F-57
-
Szymon PANEK
?
Polonia Rybnik
M-55
-
Mateusz PANKOWSKI
?
Klub Judo AZS Opole
M-55
-
KILAS PASHAEV
?
KS Start Radom
M-55
-
Dawid PAWEŁEK
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-66
-
Łucja PAWLICKA
?
UKS Judo Tuliszków
F-63
-
Stanisław PIECHOTA
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-55
3.
Adrian PIENIĄŻEK
?
UKJ MEIYO Warszawa
M-60
-
Gabriela PIETRZAK
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-52
-
Gabriela PISZCZATOWSKA
?
UKS Narew Łapy
F-57
-
Jakub PIĄTEK
?
"UKS ""MOSiR"" JASŁO Jasło"
M-50
-
Adam PIĄTKOWSKI
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-50
2.
PAWEŁ PLUTA
?
UKS Judo Kraków Kraków
M-60
-
Patryk POLECH
?
Judo Zielińscy Kwidzyn Kwidzyn
M-73
-
Jan POLKOWSKI
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-60
-
Bartosz PONIEWAŻ
?
"UKS ""HACHI JUDO"" Warszawa"
M-73
-
Hubert POPIOŁEK
?
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
M-60
-
Julia POPRAWA
?
UKS Dwunastka Leszno
F-48
-
Hlib POPUHAIEV
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
M-60
-
Kasjan PRAŁAT
?
UKS Dwunastka Leszno
M-50
-
Łukasz PROKOPIUK
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-46
-
Yevhen PROTSENKO
?
"UKS ""Jedenastka"" Jelenia Góra"
M-60
-
mAKSYMILIAN PRUSS
?
"TKS ""Judo"" Toruń"
M-73
5.
Hubert PRUSZKOWSKI
?
UKS ULISSES TEAM Pruszków
M-73
-
Kacper PRUSZKOWSKI
?
UKS ULISSES TEAM Pruszków
M-60
-
Illia PRYBYSHENIA
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-66
-
Oliwia PRZETACKA
?
UKJ Ryś Warszawa
F-48
-
Amelia PRZEWIEŹLIK
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-63
-
HANNA PRZEWŁOCKA
?
UKJ 225 Warszawa
F-57
-
Oskar PYRZEWSKI
?
UKS De La Salle gdańsk
M-60
5.
Kacper PŁACHECKI
?
UKS GRIZZLY Gdańsk
M-60
-
Bartosz PŁOSKI
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-55
7.
Karim QADDOURAH
?
GKS Czarni Bytom
M-66
-
Olga RADULSKA
?
KUMA Judo Warszawa
F-70
-
Kinga RADZICKA
?
UKS Gimnazjon Suchy Las
F-63
-
Gabriel REDZISZ
?
MMKS Wojownik Skierniewice
M+90
-
Natasza REGULSKA
?
UKS Dwunastka Leszno
F-57
-
Mateusz REK
?
UKS Kodokan Toruń
M-73
-
Jakub RESIAK
?
UKS SameJudo Ząbki
M-60
-
Marcel RESIAK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-50
3.
Jan ROGALA
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
M-60
-
Maciej ROGASZEWSKI
?
UKS Arashi Łódź
M-90
-
Antoni ROMANIK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-55
-
Stanisław ROMANIK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-55
3.
Konrad ROMANOWSKI
?
"UKS ""Orkan"" Sochaczew"
M-55
-
Dominik ROMIK
?
"KS Judo ""Hejnał"" Kęty"
M-60
-
Maksymilian RONGE
?
UKJ Ryś Warszawa
M-46
-
Jakub ROSZAK
?
UKS Ippon Kożuchów
M+90
-
Szymon ROSZKOWSKI
?
Klub Judo Politechniki Białostockiej Białystok
M-55
-
Michał ROTMAŃSKI
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
M-50
-
Magdalena ROZENBAUM
?
GKS Czarni Bytom
F-52
-
Wiktoria RUDY
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
F-52
-
Dominik RUMAS
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-55
-
Mateusz RUMAS
?
Klub Judo Samuraj Koszalin
M-66
-
Radosław RYCHLEWSKI
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-46
7.
Maja RYKOWSKA
?
PKS GWARDIA Szczytno
F-57
-
Anna RZEPKA
?
UKS Arashi Łódź
F-63
-
KONRAD SADKOWSKI
?
KS Judo REI Świdnik Świdnik
M-66
-
WIKTOR SADKOWSKI
?
KS Judo REI Świdnik Świdnik
M-60
-
Amelia SADOWSKA
?
UKS Kodokan Toruń
F+70
7.
Natalia SAŁEK
?
UKS Judo Wolbrom
F-70
2.
Krzysztof SCHENK
?
GKS Czarni Bytom
M-66
-
Hanna SIEDLECKA
?
"GKS ,,Olimpia"" Grudziądz"
F-44
3.
Maja SIEDLECKA
?
"UKS ""Jedenastka"" Jelenia Góra"
F-63
-
Karolina SIENNICKA
?
SAFARI 152 Warszawa
F-48
3.
Franciszek SIKORSKI
?
UKS SameJudo Ząbki
M-90
-
Maja SINGH
?
UKS SameJudo Ząbki
F-44
5.
Dawid SIUDEK
?
UKS Halinów Team Halinów
M+90
5.
Adam SKOCZYLAS
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
M-90
-
Zuzanna SKORUPA
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
F-52
-
Maksymilian SKWAREK
?
UKJ Legion Zamość
M-55
-
Filip SKÓRKA
?
UKS Judo Panda Warszawa
M-66
-
Dimitrij SMYCZ
?
KS Judo Tigers Wrocław
M-60
-
Bartłomiej SOBCZYK
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-60
-
Laura SOBCZYK
?
KS KUZUSHI Kielce
F-52
-
Kaja SOBIERAJSKA
?
UKS Pohl Judo Przemęt
F-57
7.
Agnieszka SOSNOWSKA
?
Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
F-63
-
Bartosz STANDERA
?
GKS Czarni Bytom
M-66
-
Zuzanna STARCZYŃSKA
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
F-57
3.
Pola STEC
?
UKS Pohl Judo Przemęt
F-52
-
Paweł STECKI
?
GKS Czarni Bytom
M-60
3.
Adrian STEFAŃSKI
?
Polonia Rybnik
M-46
2.
Jakub STEFAŃSKI
?
"K.S.""Akademia Judo-Łódź"" Łódź"
M-66
-
Kacper STOGA
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
M-81
7.
Nina STOJEK
?
UKS Judo Wolbrom
F-52
3.
Adam STOPKA
?
TG Sokół Myślenice
M-50
-
Maksymilian STRAUSS
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-66
-
Wiktor SUPLICKI
?
UKS Kodokan Toruń
M-73
-
Paweł SURDEL
?
UKJ Millenium Rzeszów
M-50
-
Joanna SYDOR
?
"KS ""Gwardia"" Łódź"
F-57
-
Oliwia SZAFRAŃSKA
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
F-63
7.
Natalia SZATKOWSKA
?
UKJ 225 Warszawa
F-70
-
Sandra SZAŁKIEWICZ
?
"Uczniowski Klub Sportowy ""JUDO"" Mysłowice Mysłowice
F-57
-
MIKOŁAJ SZEJA
?
UKS 15 Krosno
M-60
-
Julian SZELĄG
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-81
-
Martyna SZOPA
?
KS Judo Tigers Wrocław
F-52
-
Kacper SZPARA
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
M-60
-
Bartosz SZTUROMSKI
?
MMKS Wojownik Skierniewice
M-46
-
Jakub SZUBA
?
UKJ ARCUS Warszawa
M-73
-
Szymon SZULIK
?
Polonia Rybnik
M-60
1.
Oliwia SZYCKO
?
TS Judo Gryf Słupsk
F-70
7.
Julia SZYMANIAK
?
UKS Judo Fight Club Warszawa
F-70
-
Maja SZYMAŃSKA
?
MKS Juvenia Wrocław
F-63
-
Dawid SZYMAŃSKI
?
GKS Czarni Bytom
M-81
3.
Kacper SZYMKUN
?
UKS Ippon Kożuchów
M-60
-
Mateusz SZYPEREK
?
UKS Galeon Gdynia
M-66
-
Jan SŁOBODZIAN
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
M-60
-
Fabrycjusz TARKOWSKI
?
Klub Judo AZS Opole
M-73
1.
Tytus TOMKIEWICZ
?
MKS Juvenia Wrocław
M-55
-
Gloria TOMYS
?
GKS Czarni Bytom
F-63
-
Paweł TOPA
?
"Stowarzyszenie ""TATAMI"" Strzegom"
M-73
-
Filip TOPOREK
?
"UKS ""FENIKS"" Bytom Bytom"
M-73
7.
Wiktoria TROSZCZYŃSKA
?
"PKS ""OLIMPIA"" Poznań"
F-48
-
Anatolii TYKHONOV
?
UKS Gimnazjum 20 Kodokan Szczecin
M-60
-
Oskar TYL
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
M-46
5.
Filip UCHLIK
?
"TS ""Gwardia"" Olsztyn Olsztyn"
M-66
-
Oliwia ULASZEK
?
"UKS ""ASW-Judo"" Jasło"
F-48
-
Oliwia WAJCHT
?
GKS Czarni Bytom
F-63
-
Natalia WALA
?
"UKS ""Judo Team Modliborzyce"" Modliborzyce"
F+70
5.
Marcin WALENCIAK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-90
2.
Michał WALENCIAK
?
MKS Juvenia Wrocław
M+90
3.
Oliwia WAROŃSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-52
-
Tymoteusz WARZECHA
?
Uczniowski Klub Sportowy UKEMI Judo Wolbrom
M-55
-
Magdalena WASILUK
?
HKS Żubr Hajnówka
F-57
-
Jakub WAWRZONEK
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
M-66
-
Mateusz WAĆKO
?
UKS SameJudo Ząbki
M-55
5.
Alicja WAŁĘSA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-52
-
Damian WEISS
?
UKS Pohl Judo Przemęt
M-55
-
Dominika WEISS
?
UKS Pohl Judo Przemęt
F+70
5.
wiktor WENERSKI
?
UKJ ARCUS Warszawa
M-81
-
Igor WESOŁOWSKI
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
M-81
7.
Tymoteusz WIECZOREK
?
UKS Siódemka Sochaczew
M-66
-
Matylda WIJATKOWSKA
?
UKS Olimp Nowa Sól
F-70
5.
Jakub WIKTOR
?
K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
M-66
-
Adrianna WISŁAWSKA
?
UKS SameJudo Ząbki
F-57
-
Wanessa WITKOWSKA
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-63
-
Wiktoria WITKOWSKA
?
"UKJ ""Lemur"" Warszawa"
F-63
2.
Bartosz WIWATOWSKI
?
UKS Kodokan Toruń
M-55
-
Kacper WIĄCEK
?
K.S. MaKo Judo Wrocław
M-60
-
Oliwia WIŚNIEWSKA
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
F-63
-
Dawid WIŚNIEWSKI
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
M-73
-
Justyna WOJCIESZEK
?
T.S.MOSiR Bochnia
F-48
7.
Wiktoria WOJNA
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
F-57
-
Dominik WOJTASIŃSKI
?
GKS Czarni Bytom
M-60
-
Aleksandra WORWA
?
MKS Pałac Młodzieży Tarnów
F-63
5.
Emilia WOŁKOWICZ
?
Klub Środowiskowy AZS Gliwice
F-63
1.
Kuba WOŁOWIEC
?
UKS Judo Sensei Płock Płock
M-60
-
Norbert WOŹNIAK
?
"UKS ""ASW-Judo"" Jasło"
M-60
-
Milena WYCICHOWSKA
?
UKS Galeon Gdynia
F-57
-
Róża WYSOCKA
?
"UKS ""Praskie Centrum Sportu"" Warszawa"
F-57
5.
Paweł WŁOSIŃSKI
?
Yamabushi Zakopane
M-90
-
Maksymilian WŁOSZEK
?
MKS Juvenia Wrocław
M-66
-
Jan ZAJKO
?
"MULKS ""Technik- Orion"" przy ZSP Radzyń Podlaski"
M-55
-
Kacper ZANKIEWICZ
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-66
-
Miłosz ZATYKA
?
UKS Narew Łapy
M-60
-
Szymon ZDUNEK
?
UKS GRIZZLY Gdańsk
M-66
-
Miłosz ZIELIŃSKI
?
UKS Kodokan Toruń
M-60
-
Konrad ZIEMIŃSKI
?
"KS ""Akademia Sparta"" Skoczów"
M-46
-
Oliwia ZIEWALICZ
?
UKS SKORPION Judo Krosno
F+70
1.
Krystian ZIÓŁKOWSKI
?
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
M-46
3.
Katarzyna ZNAMIROWSKA
?
TS Judo Gryf Słupsk
F+70
3.
Kalina ZOZULIŃSKA
?
Judo Legia Warszawa Warszawa
F-57
2.
Georgi ZVIADAURI
?
UKS Czerwone Smoki Toshi Nadar
M-73
7.
Oskar ZWIĄZEK
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
M-66
2.
Maciej ZĄBKOWSKI
?
Gwardia Bielsko-Biała
M-50
-
Aleksander ZŁOTKOWSKI
?
WKS Śląsk Wrocław
M-60
-
Paweł ŁABUSZEWSKI
?
UKS De La Salle gdańsk
M-81
-
Filip ŁASKOWSKI
?
UKS Tomita Elbląg
M-66
5.
Krystian ŁAWNICZAK
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
M-46
-
Dawid ŁOBODA
?
KS Start Radom
M-90
3.
Wojciech ŁUKASIEWICZ
?
AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
M-73
-
Fabian ŁUKASIK
?
KS Budowlani Sosnowiec
M-73
-
Wiktoria ŚLĄZOK
?
GKS Czarni Bytom
F-48
1.
Kazimierz ŚWIERCZEWSKI
?
KUMA Judo Warszawa
M-66
-
Barbara ŚWITEK
?
UKS Judo Panda Warszawa
F-52
5.
Zuzanna ŚWITEK
?
UKS Judo Panda Warszawa
F-48
-
Nadia ŻAK
?
KS Budowlani Sosnowiec
F-40
2.
Julia ŻMUDA
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
F-52
7.
Maja ŻMUDA
?
MKS Pałac Młodzieży Katowice
F-52
-
Tymek ŻOCHOWSKI
?
UKS Conrad Gdańsk
M-60
-
Bartosz ŻOK
?
UKS Pohl Judo Przemęt
M+90
-
Hubert ŻUK
?
TS Judo Gryf Słupsk
M-90
-
Jakub ŻURAWEK
?
UKS SameJudo Ząbki
M-81
5.